Yengeç Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Evliliğinde anlayışa çok önem veren Yengeç burcu adeta aile kurmak için yaratılmıştır ve kendisini anlayabilecek, yumuşak şefkatli bir eş arar. Eşlerine karşı sadık ve daima hoşgörülü olan yengeç burcu için evlilik çok kursal bir şeydir. Yengeç burcunun evlilik yaşamı genelde uyum ve sadakat içerisinde ilerler. Evlilikte sorunları büyütmek yerine susmayı tercih eder, olanla yetinmeyi bilir. Önemli günleri kesinlikle unutmazlar, ev işleri ve yemek konusunda mükemmel becerilere sahiptirler. Genelde yaşamları boyunca bir kez evlilik yaparlar, sorunları göz ardı ederek katlanmayı seçer.

Yengeç insanı çocuklarına karşı aşırı korumacı, verici tavırları ile sahip çıkar. Çocuklarına adeta aşık olurlar ve aşırı fedakarlık yaparlar. Çocuklarının yetişkin hallerinde bile onlara daima çocuk gözüyle baktıkları için bağımlı çocuklar yetiştirme olasılıkları her zaman vardır.yengeçburcuevlilikyaşamı1

Yengeç burcundan olan kişiler yaşlıları, çocukları ve evcil hayvanları çok fazla severler, evlilikte çok fazla sorumluluk alırlar ve bundan asla yılmazlar. Aynı anda evle ilgili pek işi bir arada yapabilir, hem çocuklarla hem de evcil hayvanlarla ilgilenebilir. Evlendikten sonraki koşuşturmaları onun yüksek performansını ortaya çıkarır, duygusal olarak desteklenirse bu tempodan asla şikayetçi olmaz. Ancak duygusal olarak destek göremezse şikayet etmeye başlar, yine de görevlerini yarıda bırakmaz.

Yengeçler tam bir beslenme ve bakma uzmanıdır denebilir. Yengeç erkeği evine veya çocuklarına bir şeyler almadan gitmeyi sevmez. Yengeç kadını her gün farklı bir yemek ve tatlı sunarak ailesini mutlu etmeye çalışır.

Cinsel yaşamı,genelde  duygusal dünyasına ve eşinin tavırlarına göre şekillenir. Eşinin ona karşı sevecen davranışları, onunla sarılıp uyuması yengeç burcunun cinsel yaşamını oldukça olumlu etkiler.

Yengeç Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

Yengeç burcu sadakat ve güven duygusunu temsil eder, bu yüzden eşinin sadakatsiz tavırları yengeç burcunun evlilikte kızdığı durumlar arasında geliyor. Çocuklarına karşı çok düşkün olduğu için eşinin onlara karşı ilgisiz olması yengeç insanını kızdırabilir.yengeçburcuevlilikyaşamı2

Çok kırılgan ve duygusal bir yapısı olduğundan dolayı ağır sözlere karşı kırılganlığı uzun süre devam edebilir. Evlilik yaşamında düzenli bir hayatı benimsediği için eşinin sorumsuz tavırlarına çok kızabilir. Genelde yaşamı boyunca bir evlilik yapıp sürdürmek isteyen yengeç burcu, hoşgörüsüz bir ilişki yaşıyorsa evliliğini bitirme yoluna gidebilir.

Yengeç Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

İki yengeç burcu mutlu bir evlilik yapıp evlerine kapanırlar. Yengeç burcunun mutlu evlilik yapabileceği burçlar arasında akrep ve balık da yer alıyor. Evlilikte uyum dışında tutku arayan yengeçler, Oğlak, Terazi ve Koç burçları ile de evlilik yapabilirler. Aslan burcundan olanlarda Yengeç için ideal bir eş adayı olabilir.

Bu yazı 750 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir