Yay Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Yay burcu gezmeyi, dolaşmayı, yeni felsefeler üretmeyi sever, eşi de buna uyumlu olmalıdır. Yay burcunun evlilik yaşamı son derece özgür olmalıdır, eşi ömür boyu onu sorgulamamalıdır. Bu burcun insanı evlendiği kişinin kararlarını kabul etmez, kendi kararlarını kabul ettirmeye çalışır. Onun evliliğinde sürekli olarak heyecan olmalıdır, aşırılığın olmadığı bir ilgiyi daima sever.

Yay burcu eğitime çok fazla önem verdiğinden dolayı eşinin de kültür bakımından zengin olmasını ister. Evliliğinin bir alışkanlığa dönmesini istemez, bu yüzden evlendiği kişi hareketli olursa onunla bir ömür boyu evli kalabilir. Eşi ile birlikte yaptığı tüm seyahat ve aktivitelerden keyif alır.

Yay burcu evliliğinde sadakatten çok tutkulu bir ilişkiye önem verir. Bu burcun insanının dünya görüşü çok yüksektir, bu yüzden çocuklarının iyi bir eğitim almalarını ister. Maddi durumu nasıl olursa olsun çocuklarının en iyi şekilde eğitim alması için bütün imkanlarını zorlar, kendi öğrendiklerini de onlara aktarır. Çocukları büyüdüğü zaman onlara ebeveynden çok arkadaş olarak yaklaşır. Çocuklarının iyimser, adaletli, merhametli bireyler olması için uğraşır.

yay-burcunun-evlilik-yaşamı3

Evliliğinin hareketli olmasını isteyen Yay burcunun cinsel yaşamı da özgür ve hareketli olmalıdır. Her zamankinden farklı ortamlar ve yenilikler cinsel performansının artmasını sağlar. Cinsel performansını artırmaya yardımcı olan yan etkiler ise doğa, deniz,egzotik ülkeler, felsefe konuşmaları gibi etkenlerdir. Tüm bunların dışında egosunu güçlendiren güçlü ve asil bir eş onun performansını artıran en önemli etkendir.

Yay Burcunun Evliliğinde Kızdığı Durumlar

Eşinin kendisini sorgulamasından ve önyargılı davranılmaktan asla hoşlanmaz. Yay burcunun evlilikte kızdığı durumlar belirli şeylerdir ve bunların başında kendini geliştirmeyen, öğrenmeye açık olmayan bir eş gelir. Yay burcu ile evlenmeyi düşünüyorsanız son derece bilgili ve detaylara önem vermelisiniz.

Yay insanı monoton bir evliliği asla istemez, bu yüzden ağır ve sabırsız bir eş onları mutlu edemez. Aniden sinirlenme özellikleri olan Yaylar eleştirilmeyi çok sevmezler, ancak normalde sevecen ve akacı tavırları vardır. Kin tutma gibi huyları yoktur, küsme gibi bir alışkanlıkları da yoktur, ancak sık çıkan tartışmalar sabrının sınırlarını zorlar. Bardağı taşıran son damla onlar için biraz çabuk gelir, çünkü bardağı normalden küçüktür.

yay-burcunun-evlilik-yaşamı2

 

Yay Burçları Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

 

Her burçta olduğu kendi burcundan olan bir eş ile mutlu olabilir, aynı karakterleri taşımaları bir anlamda iyidir. Bunun dışında spor ve eğlenceli aktiviteleri birlikte yapabileceği Koç ve Aslan burcu ile uyumlu bir evlilik yapabilir. Bu üç burç onu özgür bırakır, onlarla uzun yıllar süren bir evliliği paylaşabilir. Aşırı hareketli tavırlarını Oğlak burcu insanı ile nötralize edebilir, para kazanma kullanma yöntemini öğrenebilir. Keşfetmeye doyamayacağı zıt burçlar ise Başak, İkizler ve Balık burcundan olan kişilerdir, onlarla evliliğini heyecanını kaybetmeden yürütebilir.

Bu yazı 1147 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir