Vajina Estetiği İle Cinsel Yaşamınızın Kalitesini Artırın!

Paylaş
 

Güzel hissetmek insanlığın tarih boyunca en önemli arzularından biri olmuştur. Her ne kadar güzellik göreceli bir kavram olsa da her kadın kendini fiziksel açıdan güzel hissetmek ister.  Vajina estetiği uygulaması tamamen kadınların kendi cinsel organlarını yeterince güzel ve estetik bulmamaları sebebi ile yapılır.

Günümüzde kadınların cinsel yaşamla ilgili sorunlarının altında psikolojik sebepler yattığı düşünülse de fiziksel olarak yeterince güzel hissetmemeleri de cinsel yaşamlarını olumsuz etkilemektedir. Cinsel yaşamdan yeterince zevk alamayan kadınların bu durumu neden yaşadıkları detaylı incelendiğinde temelde cinsel organlarına ait estetik kaygılar yaşadıkları fark edilmiştir.

 

Vajina Estetiği Nedir?

 

Günümüzde pek çok kadın toplum baskısı ve yargılanma korkusu nedeni ile cinsel organlarını beğenmediklerini eşlerine, doktorlara hatta kendilerine bile itiraf edememektedir. Ancak kadınların cinsel organları ile ilgili yaşadığı estetik kaygılar cinsel yaşamlarının kalitesini düşürmekte ve kendilerini mutsuz etmektedir.

 

vajina-estetigi1

 

Vajina estetiği uygulaması kadınların doğum, yaşlanmaya bağlı olarak yaşadıkları cinsel organlarındaki deformasyonlar veya farklı sebeplerden dolayı oluşan deformasyonlar sebebi ile uygulanır. Genelde doğumdan sonra oluşan kalıcı esnemeler ve kararmalar sebebi ile kadınlar vajina estetiği yaptırmayı düşünürler. Ancak bazen doğuştan veya ergenlik dönemlerinden itibaren oluşan sarkmalar veya deformasyonlar sebebi ile de yaptırabilirler.

Vajina estetiği kadının tamamen fiziksel açıdan güzel bir görünüme kavuşup psikolojik olarak iyi hissetmesini sağlamak amacı ile yapılır. Onun dışında vajinadaki olumsuz görüntüler herhangi bir sağlık problemi olarak sayılmaz.

 

Vajina Estetiği Nasıl Uygulanır?

 

Kadınların cinsel organıyla ilgili yaşadıkları sorunlardan biri de vajina genişliğinin normalden fazla olmasıdır. Vajina estetiği operasyonu sırasında uygulama yapılacak sorunun göre genel veya lokal anestezi tercih edilebilir. Operasyon yaklaşık olarak bir saat sürmekte olup, operasyon esnasında kendiliğinden kaynayan estetik dikişler kullanılmaktadır. Bu dikişler sayesinde ameliyat sonrasında dikiş izi kalmaz ve bir süre sonra dikişlerin alınmasına gerek olmaz.

Operasyon sonrasında şiddetli ağrı yaşanmaz, idrar yapmada herhangi bir sorun olmaz, varsa bekaret zarı kesinlikle zarar görmez. Vajina estetiği yaptırmaya karar verdiğiniz zaman alanında uzman bir cerrah bulun, ameliyat öncesi ve sonrası hakkında yeterince bilgi edinin.

 

Vajina Estetiği Kadınların Mutluluğunu Artırıyor!

 

Kadınlarda farklı sebeplerden dolayı veya doğuştan itibaren meydana gelen vajina iç dudaklarda sarkıklık, gevşeme, asimetri gibi sorunlar sebebi ile cinsel yaşamda mutsuzluk görülebiliyor. Vajinadaki bu kötü görünüm kadınların psikolojisini olumsuz etkiliyor ve cinsel yaşamlarının ağrılı ve huzursuz olmasına sebep olabiliyor. Vajina estetiği yaptıran kadınların gerek cinsel yaşamlarında gerekse normal yaşamlarında daha özgüvenli ve daha mutlu oldukları gözlemlenmiştir.

 

vajina-estetigi2

 

Vajina görüntüsünden ve sarkmalarından rahatsızlık duyuyorsanız uzman bir doktora gitmekten çekinmeyin. Vajina estetiği yaptırarak olumsuz vajina görüntülerinden ve mutsuz geçen cinsel ilişkilerden kurtulmuş olacaksınız. Cinsel organınızla ilgili bozukluklar nedeni ile kaybettiğiniz özgüveninizi geri kazanıp daha mutlu bir kadın olabilirsiniz.

Bu yazı 811 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir