Topuklu Ayakkabı Modası 2016 Modelleri

Paylaş
 

Zarafet ve çekicilikleri ile baş döndüren yüksek topuklu ayakkabılar, tüm kadınların ortak tutkusudur. Çeşitli renk ve modeller ile her tür kıyafetin altına giyilebilecek ve her kombimi şık hale getirebilecek topuklu ayakkabılar her kadın için vazgeçilmezdir. Topuklu ayakkabı modası 2016 modelleri denilince her kadınının beğeneceği farklı tarzlarda ayakkabılar akla geliyor. Bu sezon birbirinden farklı model ve tarzlarda ayakkabılar bayanalrın beğenisine sunuluyor. 

2016 kadın modasında karşımıza pek çok farklı topuklu ayakkabı modeli çıkıyor. Günlük kullanımda giyilebilecek topuklu ayakkabılarda dolgu topuklar ön plana çıkıyor. Rahatlığı ile dikkat çeken dolgu topuk ayakkabılarda süet ve hasır gibi doğal malzemeler ön planda. Bohem tarzdaki giysilerin altına giyilebilecek bu ayakkabılar şıklıkları ile vazgeçilmez bir hal alıyor.

Gece giyimi ve abiyelerle kullanılabilecek stiletto tarzı ayakkabılarda ise metalik detaylar dikkat çekiyor. Gümüş ya da altın renkli zımbalar ve nu renklerde metalik plakalar, özellikle yüksek topuklu siyah ayakkabılara asi bir hava katıyor.

2016 sezonunda topuklu ayakkabılar parlak renklerde olması ile de dikkatleri üzerine topluyor.  Parlak ve canlı renklerdeki topuklu ayakkabılar bu sezon kıyafetlere hareket katıyor. En popüler renkler ise asit sarısı, saks mavisi ve mercan tonları.

Topuklu ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay ise rahatlığınız. Rahat ve sağlam olmayan topuklu ayakkabılar ayaklarınızda, bileklerinizde ve belinizde ciddi rahatsızlıklara sebep olabilir, ve gününüzü mahvedebilir!

Bu yazı 717 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir