Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatını Öğrenin!

Paylaş
 

Tongue fu gerçek bir sözlü dövüş sanatını anlatan, bir daha asla tekrar etmeyeceğiniz hatalarınızdan sizi arındıran, kişisel nirvananıza ulaşma yolunda ki en büyük yardımcınız ve bütün uyum problemlerinizin aslında ne kadar kolay atlatılacağını anlamanıza yardımcı olan harika bir kişisel gelişim kitabıdır.
Tongue-fuBu kitapta öğretilen ilkeler ile yolunuzu aydınlatabilir, size yük olan tüm “diyemedim..”  dediğiniz sözleri, çözüm yolları önererek nazikçe diyebilme yollarını öğrenebilirsiniz. Size gelebilecek tüm psikolojik saldırılara karşı kendinizi korumayı amaçlayan bir dille yazılmış bir yaşam felsefesi kitabıdır.
Kitabın ana konusunu şu sözler oluşturuyor.”Başkalarının yanlışlarından öğrenmeliyiz. Hepsini kendimiz yapacak kadar vaktimiz yok.” GROUCHO MARX. Hayatta bazen kestirme yolların kullanması gerekir ve bu kitap bize yaşam enerjimizi geri vermede ki en kestirme yoldur. Yolunuzu kaybetmış iseniz tongue fu size en güzel örnekleri ve anektodlarıyla ışık tutacaktır.
Günlük yaşamınızın akışı farklılaştığında, bamtelinize dokunanların sayısı arttığında, huzurunuz kaf dağının ardında ve “nasıl yapacağım?” sorusu sürekli aklınızın bir köşesinde ise tongue fu tam da size göre bir kitap.

Bu yazı 781 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir