Tesettür kombini 2016 Yenilikleri

Paylaş
 

Tesettür kombini 2016 yenilikleri arasında birbirinden şık ve tarz parçalara yer vermek isteyenler, kendine özgü tasarımlarını ortaya çıkarmak amacıyla harekete geçebilirler. İşte bu aşamada ziyaretçilerimizin işini büyük ölçüde kolaylaştıracak olan bazı önerileri de paylaşmak için bu yazımızı hazırladık.

 

Tesettür Kombininde Farklı Renkler

 

Kendinizi şımartmak için alışverişe çıkmaya karar vermişseniz ve tesettür kombinleri arasında 2016 yılına özel hangi yeniliklerin olduğunu merak ediyorsanız, önce kendi dünyanızdaki özgür ruha izin vermelisiniz. Çünkü beğendiğiniz bluzların ya da eteklerin birbirleriyle uyumlu olmamaları, farklı renk ve modellerde olmaları gibi nedenlerden dolayı hemen elinizden bırakmamalısınız.

 

tesettur-kombini-2016-2

 

Farklı bir renkte olan bluz ve eteği kombin yaparken aksesuarlardan veya diğer tesettür giyim parçalarından yardım alabilirsiniz. Ayakkabı, eşarp, çanta veya ceket konusunda yapacağınız doğru tercihler ile tesettür kombinleri için bu açığınızı muhteşem bir şekilde kapatabilirsiniz. Bu da size daha kolay bir kombin yapma imkanı sunar.

 

 

Desenli Etekleri Seveceksiniz

 

Tesettürlü bayanlar genellikle sadelikten yana seçimler yapmalarıyla dikkatleri çekerler. Düğünler, davetler, toplantılar derken hem sade, hem de şık görünmek istedikleri için düz ve koyu tonlarda renklere sahip olan eteklere öncelik verirler. Ancak, bu düşüncenizi değiştirecek olan birbirinden renkli desenli etekleri de severek tesettür giyim bohem tarzı olarak yeni stilinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda desenli etekler ile sade bluz veya gömlekleri ikili kombin haline getirebilirsiniz.

 

tesettur-kombini-2016-1

 

Eşarplarınızı da renkli veya sade seçerek, diğer aksesuar parçalarında olduğu gibi uyumlu bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan eşarplarınızı seçerken desenli eteklerinize uyum sağlayacak modellere öncelik vermeyi ihmal etmeyin.

 

Koyu Renklerden Kaçın

 

Koyu renkleri bir kenara bırakarak, son yılların en popüler açık renklerini ve tonlarını tercih edin. Böylelikle kışın soğuğunda içinizi daha fazla karartacak olan veya yazın renklerine uyumlu bir hale gelebilecek kararları vererek, seçimleriniz ile tesettür giyim modası için her mevsime uyumlu hale gelebilirsiniz. Uzun eteklerde, uzun ceketlerde veya tuniklerde açık renkleri tercih etmeniz, sizlere ferahlatıcı bir hava verecektir. Pudra veya ekru tonlarının revaçta olduğu tesettür giyim renklerinde açık havalara siz de kendinizi kaptırın ve bir an önce koyu renklerden kaçmaya bakın! Ruhunuzu daha genç bir hale getirmek ve gerçekten olduğunuz yaşta kendinizi hissetmek için bu adımlara ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Bu yazı 1137 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir