Terazi Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Terazi burcu insanı evliliği ister, ancak beyin uyumunu yakalayabildiği, dengeli bir eş bulma konusunda biraz zorluk yaşayabilir. Onun ideal eş adayı fazla gürültü yapmayan, nazik bir kişiliğe sahip olmalıdır. Terazi burcunun evlilik yaşamı dengeli bir şekilde yürümelidir. Eşinin kendisine karşı düşüncelerini önemser, sakin, huzurlu bir yuva ister. Kendisi evliliğinde son derece özverili davranır ve bunu eşinden de bekler, istediği şeyi bulamadığında boşanabilir.

Terazi insanı, çocukları ile ilişkisinde adaletli tavrını koruma çabasındadır ve aile içerisinde arabulucu görevi yapar. Onlar için yaşamın her anında denge olmalıdır, denge onların huzur kaynağıdır. Çocuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tüm kaynaklarını kullanır, iyi eğitim almış zeki çocuklar yetiştirmek için elinden gelenin fazlasını yapar.teraziburcuevlilikyaşamı2

Terazi burcunun cinsel yaşamı, her anı unutulmayacak kadar özel anlardan oluşmalıdır. Estetik, güzellik, nazik dokunuşlar, romantik yemekler terazinin cinsel performansını artıran argümanlardır.

Terazi Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

Terazi burcunun evlilikte kızdığı durumlar; eşinin kaba tavırlar sergilemesi, küçümseyici, aşağılayıcı davranmasıdır. Zeki ev dengeli tavırları ile terazi iyi bir gözlemcidir, dolayısı ile eşlerinin onlara karşı davranışlarını inceler. Hatalı davranışları gözünde büyütebilir, ihanete uğramayı asla kabullenmez, ancak gözüyle görmediği sürece tepki vermez.teraziburcuevlilikyaşamı1

Başkalarının özel hayatına oldukça saygılı olan Terazi burcu, eşi veya başkaları tarafından kendi özel hayatının deşifre edilmesine asla tahammül edemez. Evliliğinde sükunet aradığı için, sorunlu bir evliliği düzeltemezse o evliliğini bitirir ve yeni bir evliliğe yelken açar.

Terazi Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

Güzelliği, zarafeti, nezaketi yansıtan Terazi burcu insanı, kendi burcundan lan kişilerle uyumu yakalayabilir. Onun dışında hava grubunun diğer üyeleri olan İkizler ve Kova ile de iyi bir evlilik yapabilir. Tutkulu bir aşkla evliliği Yengeç, Oğlak, Koç yada Oğlak burçları ile yapabilir. Akrep burcundan olan biri ile de evlenip, mutlu bir yaşam sürebilir.

Bu yazı 753 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir