Sevgililer Günü Hediye Seçimi

Paylaş
 

Sevgililer günü tüm hızıyla yaklaşıyor, dolayısıyla hepimizi ne hediye alacağız telaşı sardı bile. Sevgililer günü hediye seçimi oldukça emek ve özen isteyen bir durumdur, neredeyse herkes bu konuda zorluk yaşar. Sevdiğimiz insanı çok özel hissettirmek ve çok güzel bir sevgililer günü geçirmek için çok düşünür, en iyisini yapmaya çalışırız.

Sevgililer gününde sevgiliniz için en özel ve farklı hediyeyi almak istiyorsunuz, ancak bir türlü nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız;  sizler için bazı hediye önerileri sunacağız.

 

Kişiye Özel Mouse Pad

 

Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz çok özel bir seçenek de kişiye özel mouse pad yaptırmanızdır. Özellikle de sevgiliniz masa başı çalışıyorsa veya evde bilgisayar ile çok fazla zaman geçiriyorsa ona daima aşkınızı hatırlatacak güzel bir mouse pad hediye etmeniz çok özel olur. Kişiye özel mouse pad yaptırmak istediğinizde dilediğiniz fotoğrafı seçip, bastırabilirsiniz. Sevgilinizle güzel bir anınızın olduğu bir fotoğrafı bastırabileceğiniz gibi dilerseniz sevgilinizin yalnız fotoğrafını da bastırabilirsiniz.

 

sevgililer-günü3

 

Sevgililer Günü Kurabiyeleri

 

Sevgilinize hediye edebileceğiniz şirin ve eğlenceli bir seçenek de sevgiliye özel kurabiye ve cupcaklerdir. Sevgililer gününde biricik sevgilinizi aşk dolu kurabiyelerle karşılamanız çok şirin ve samimi bir ortam yaratır. Özellikle de sevgiliniz kurabiye ve çikolataları çok seven biri ise bu kurabiyeler inanılmaz hoş bir hediye seçeneği olabilir.

 

sevgililer-günü8

 

Sevgiliye Özel Kahvaltı

 

Sevgilinize bir hediye almanın dışında ona evinizde küçük ama özel bir alan hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu özel alana sevgiliniz için hazırladığınız güzel bir kahvaltı tepsisini yerleştirmeyi unutmayın. Sevgilinizin böyle güzel bir sabaha uyanması gerçekten onu çok özel hissettirecektir.

 

sevgililer-günü7

 

Kişiye Özel Kitap Ayracı

 

Sevgililer günü için özel ve kalıcı bir hediye seçeneği de kişiye özel kitap ayracı hediyesidir. Sevgiliniz kitap okumayı çok seven biri ise ona böyle güzel bir hediye verebilirsiniz. Bu kitap ayracına sevgilinizle olan dilediğiniz bir veya bir kaç fotoğrafı bastırabilirsiniz.

 

sevgililer-günü6

 

Sevgiliye Özel Aşk Sepeti

 

Sevgilinize özel hissettirmek için ve sadece bir tane hediye seçimi yapamıyorsanız sevgiliye özel aşk sepeti sizin için ideal bir hediyedir. Sepetin içerisinde farklı seçeneklerde hediyeler bulunması büyük bir avantaj, sevgiliniz böyle bir hediye karşısında çok mutlu olacaktır.

 

sevgililer-günü2

 

Kişiye Özel Saat

 

Sevgilinizle güzel anlarınızı kalıcı hale getirebileceğiniz diğer bir seçenek de kişiye özel saat yaptırmaktır. Duvar saati olarak yaptırabileceğiniz gibi masa üstü saati veya kol saati olarak da yaptırabilirsiniz. Böyle özel bir hediye sevgilinize verebileceğiniz unutulmaz ve değerli bir hediye olacak.

 

sevgililer-günü5

 

Çift T-shirtleri

 

Sevgilinizle birlikte giyebileceğiniz şirin iki t-shirt sevgililer günü için gerçekten harika bir fikir. Böyle bir hediyeyi sevgilinize hediye ederek hem ona özel hissettirirsiniz hem de birlikte giyebileceğiniz hoş bir hediye olacaktır. Hazır modellerini hemen alabileceğiniz gibi üzerine kendi fotoğrafınızı da bastırabilirsiniz.

 

 

sevgililer-günü9

 

Bu yazı 1188 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir