Puantiyeli Elbise Modası 2016 Modelleri

Paylaş
 

Puantiyeli elbiseler, yaz, kış ve bahar aylarında çok tercih edilen ve hanımları zarif gösteren elbiselerdir. Yaz aylarında, canlı ve pastel renklerde puantiyeler ile hanımlara canlılık ve zariflik veren, kış aylarında ise koyu  renk tonların üzerine açık renklerde desenler ile hanımlara şıklık ve zarafet veren elbise türleridir.

Birbirinden farklı tasarımları ile karşımıza çıkan puantiyeli elbise modası 2016 modellerini günlük olarak kullanabileceğiniz gibi özel aksesuar, işleme ve çanta, ayakkabı kombini ile özel gece ve davetlerde de kullanabilirsiniz. 2015 – 2016 son bahar – kış koleksiyonlarında  yerini alan ve özellikle lacivert, siyah ve koyu mavi renklere beyaz, kırmızı, sarı puantiyelerin kullanıldığı tasarımlar kullanıcıların beğenisine sunuldu.

puantiyemodası

2016 modası puantiyeli elbiselerin bir diğer avantajı ise beli kalın olan hanımları veya kilolu hanımların bel çevresini ince göstermesidir.  Elbisenin alt kısmını geniş olması ve üzerinde değişik renkler de desenler bulunması nedeniyle bel çevresini ince göstermektedir.

Elbise kombini yaparken sıkıntı yaşıyorsanız, puantiyeli bir elbise tercih edip yanına bir açık renkte bir kemer ve spor ayakkabı ile günlük elbise kombini oluşturabilirsiniz. Eğer özel bir geceye katılacaksanız koyu renk bir puantiyeli elbise tercih edip yanına orta boy bir topuklu ayakkabı ve askılı küçük bir çanta tercih ederek özel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Puantiyeli elbise modası ile şık ve zarif görünecek, girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Bu yazı 1077 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir