NLP’yi Anlayıp, NLP İle Güçlenmeye Ne Dersiniz?

Paylaş
 

Emine Elgün’ün “NLP ile Güçlenmek” adlı bu kitabı size bir çok yönden aydınlatıcı bilgiler vererek, umut aşılar ve yaşam koçluğu yapar. Yaşamınızda eksik olan neyi arıyorsanız onu bulmanızda ki görüş açılarınızı değiştirir. Beyninizin isteklice ve isteksizce, düşünceleriniz üzerinde kurduğu hakimiyetin farkına varıp, suskunluğunuzun artık sona ermesinde ki kararı almanızda faydalı öneriler içerir.

Nlpilegüçlenmek1NLP yöntemini akıcı bir dille anlatarak anlamanızı ve uygulama da zorluk çekmemenizin sağlanması hedefleyerek yazılmış bir kitaptır. Yazar özellikle kitabın beşinci bölümünde yeralan teknikleri kendi deneyimlerini de katarak anlatmış, kendi profesyonelliğini de okuyucuya sunmuştur.
Muhammed Bozdağ’ın “Düşün ve Başar” kitabındaki “Gücünüzün tükendiğini sandığınız yer, bir adım daha direnirseniz, kurtuluşun aniden kolunuzdan tutacağı yerdir.” sözü yazarın kitap felsefi olmuş ve yazmadaki ilk adımı atmasını sağlamıştır.
Yazar NLP teknikleri öğretiminin yanı sıra, toplumsal sorunların neden olduğu korkularımız yüzünden özgürleşemeyen düşüncelerimizin; mutluluğa giden yolda ki engelleri kaldırarak, doğru zannettiğimiz hayatlarımızın alternatif yollarını da göstererek “Bir de böyle yaşa” demektedir.

Kısacası kitabın ana felsefi yaklaşımı şudur ki; NLP de kaybetmek yoktur, kazanamasanız bile öğrenirsiniz.

Bu yazı 675 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir