LG V30 Hangi Fiyatta Ve Ne Zaman Çıkıyor?

Paylaş
 

Her geçen gün değişmekte olan akıllı telefon piyasasında yeni çıkan modellerin hızına ulaşmak bazen çok daha zor şartlarda gerçekleşmektedir. Buna göre sizler de LG markasının yeni amiral gemisi olarak tanıtılacak olan LG V30 ile ilgili olarak çıkış tarihi ve fiyatlarını bir an önce görmeye başlayabilirsiniz. V serisine bir yenisini daha eklemeyi planlayan LG’nin bu modeli ile ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkmaya başladığını söyleyebiliriz.


Son günlerde Ağustos ayında piyasaya çıkacağına yönelik olan gelen haberlerin ardından, 31 Ağustos olarak tarih verilmiştir. Buna göre açıklanacak olan modelle ilgili olarak beklenilen tarihten daha erken harekete geçileceği görülmektedir. Ayrıca IFA 2017’nın 1-6 Eylül tarihlerinde Berlin’de düzenleneceği görüldüğünde, bunun öncesinde bir basın etkinliği aracılığıyla tanıtılacağı anlamına gelmektedir. Son modelini geçtiğimiz yıl Eylül ayında tanıtmış olan LG, V20 ile iyi bir çıkış yakalamıştı. Google marka telefonun haricinde Android 7.0 Nougat ile gelen ilk telefon olma özelliğini taşımaktaydı. Ağustos ayına gireceğimiz günlerde resmi olarak tanıtılması beklenen LG V30 modelinin de Android O ile gelmesi beklenen ilk telefon olabileceği üzerinde durulmaktadır. Büyük bir merakla beklenecek olan bu modele sahip olmak isteyenler için bazı soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyoruz.

LG V30 Fiyatı Ne Olacak?

Yeni akıllı mobil cihazlarının tanıtılacağına dair haberlerin duyulmasıyla birlikte en çok merak edilen sorulardan birisi de fiyatına yönelik olacaktır. Buna yönelik herhangi bir net bilgi henüz edinilmese de, iddialara göre yaklaşık fiyatları tahmin edilmektedir. LG V30 ile ilgili olarak Güney Kore’de 800.000 KRW (700 $) etiketiyle satışa sunulacağına yönelik fiyatların belirtildiği ve Eylül ayının ortalarına doğru da alınabileceği aktarılmaktadır. Yurtdışı fiyatlarına yönelik bilgiler sızdırılsa da, henüz yurt içi ile ilgili gelişmelerin gözlemlenmediğini söyleyebiliriz.

LG V30 Özelliklerinin Nasıl Olması Bekleniyor?

Cihazlarla ilgili olarak ekran ve hız özellikleri ilk etapta dikkat çekecektir. LG amiral gemisi cihazları arasında yer alacak olan LG V30 modelinin ekran görüntülerine bakıldığında 5.7 inçlik bir OLED ekran özellikleriyle dikkatleri çekmektedir. Hız konusunda iyi bir özelliğe sahip olacağını ise Snapdragon 835 ve 6 GB RAM özelliklerinden anlayabileceğiz.

Bu yazı 529 kere okundu.
Etiketler:
LG V30
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir