Kendinizi Olduğunuz Gibi Kabul Edin!

Paylaş
 

Yaşamınızda olumsuzluklar sürekli peşinizi bırakmıyor, baş etmekte zorluk mu yaşıyorsunuz? Hayatta mutlu ve huzurlu olmak istiyorsanız, farkındalığınızın artmasını sağlamalısınız. Sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilmeniz için ve daima huzurlu olmanızın yolu ‘farkındalık’ tan geçiyor.Yaşadığınız olumsuzlukların ve içinde bulunduğunuz mutsuz ruh halinin yakanızı bırakmasını istiyorsanız öncelikle kendinizi olduğunuz gibi kabul edin.

Bilinç düzeyinde yaşadığınız olay ve duyguların temelde kendinizi kabul etmeme, sevmeme gibi durumlar yatar. Kendinizle ilgili bu duygu hali bilinçaltınızda gelişir, yani sizin fark edemeyeceğiniz şekilde yerleşmiştir. Bu durumu geride bırakıp artık kendinizi olduğunuz gibi sevin.

Bilinçaltınızı gereksiz bilgilerden temizlemek ve kendinizi kabul etmek aslında çok kolay. Günlük bir kaç kez dinleyeceğiniz bilinçaltı telkinleri ile kolayca yaşamınızı değiştirebilirsiniz.

 

Bu yazı 823 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir