İkizler Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Aslına bakılırsa ikizler insanı evliliğe pek sıcak bakmaz, evlenecek olursa da eşi olacak kişi hayranlık duyulacak ayaklı bir kütüphane olmalıdır. İkizler burcunun gel – git ruh hali karşısında savrulmayacak, sabit, tutarlı bir eşe ihtiyacı vardır. Genelde sadakatten uzak bir karakteri vardır, çok eşli olur. Ancak bazıları sadık bir eş olur ve iç içe bir evliliği sürdürür.

İkizler, ilişkide karşısındakinden çok şey bekler, bu yüzden aradığı eşi bulması oldukça zordur. İkizler burcunun evlilik yaşamı genelde inişli çıkışlı sürer, onun için evliliği sürdürebilmek ayrılmaktan daha zor gelir.

ikizlerburcuevlilikyaşamı2

Çocuklarına karşı tavırları aşırı sevgi dolu veya aşırı hırpalamak arasında gidip gelir, en çok önemsediği şey sözlerinin dikkate alınmasıdır. Kendi asi tavırlarını çocuğunda görmeyi istemez, çocuk sesinden rahatsız olur. Ancak çocuk eğitimi hakkında en iyi şekilde bilgi toplar ve çocuğunu güzel yetiştirmeye çalışır.

Evlilikte cinsel performansı değişken başka bir burç daha yok diyebiliriz, morali yüksek olduğunda eşi ile mükemmel bir ilişki yaşayabilir. Entelektüel bilgilerine yeni bilgilerin eklenmesi cinsel yaşamına heyecan katar, uzun süren sohbetlerle önce beyni uyarılır, sonrasında dizginleyemediği cinsel arzular duyar. Özel günlerde hediye almak yerine doğum gününün bir gün öncesinde hatırlanmayı sever, tercih eder.

İkizler Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

İkizler insanı zaten evlilik hayatına çok olumlu bakmaz, dolayısıyla evlendiği kişide sorumsuz, duyarsız tavırlar görürse evlilikten hemen soğur. Eşinin kısıtlamalarına katlanamaz, bir şeye kızdığında eşinin kendisini savunması ve bir şeylerden şikayet etmesi onu kızdırır.

İkizler burcunun evlilikte kızdığı durumlar sürekli değişiklik gösterebilir.Ruh hali çok fazla değişken olan ikizler eşinize çok fazla soru yöneltmeniz onu sıkacaktır, ayrıca meraklı ve şüpheci yaklaşımlarınız onu sizden soğutur. Kendisine mantıklı yaklaşılmasını ister, mantıksız olan her sorunuza ukala tavırlarla aşağılayıcı cevaplar verebilir.

İkizler Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

Bu burcun insanı yine kendisi gibi ikizler burcu olan biri veya yükselen burcu hava grubu olan kişilerle uzun süren bir evlilik kurabilir.ikizlerburcuevlilikyaşamı1

Zıt burçları olan Balık, Yay ve Başak ile tutkulu bir ilişki yaşamaları mümkün olabilir. Ayrıca ikizler romantik ve duygusal olan yengeç burcunu benimseyebilir ve onunla ilişkisinde rahat olur.

Bu yazı 792 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir