Hayalinizdeki Düğün Kır Düğünü mü?

Paylaş
 

Yıllar sonrasında çocuklarına hatta torunlarına anlatacakları güzel anıları olsun isteyen çiftler, hayatlarında yalnızca bir kez yaşayacakları düğün geceleri için organizasyonlara aylar öncesinden başlamaktadırlar. Bu özel anlar için sade, gösterişsiz bir topluluk yığınından daha çok unutulmayacak birkaç saat yaşamak ve yaşatmak istenir.

Çiftlerin karar vermekte zorlandıkları en önemli hususlardan birisi düğün mekanlarını seçmektir. Mevsim ve hava şartlarının uygun olması halinde en çok tercih edilen düğün konseptlerinden birisi kır düğünleridir. Özellikle şehir karmaşasından, gürültüsünden ve kirliliğinden kaçmak isteyenler hayalindeki kır düğününü yaşamak istemektedirler.kırdüğünü2

Düğünün yapılacağı yer olarak kır alanlarının seçilmesinin birkaç özel noktası daha vardır. Ekonomik, doğa içinde, muhteşem manzarayla birlikte konuklarını ağırlamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri mekanlar kır düğünleridir. Ferahlığın yoğun olarak hissedildiği açık havada, her renk çiçek ve yeşilliklerle süslenmiş, şehrine göre deniz manzarasına sahip olabilecek tıpkı masallardaki gibi bir kır düğününe kim hayır der ki.kırdüğünü1
Bir düğünün olmazsa olmazları olan masa ve sandalye süslemeleri, ışıklandırmalar, balon ve konfetiler ve elbette havai fişek gösterimlerine uygun şartlar kır düğünü organizasyonu yapan kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır.Konuklarınızla aranızdaki doğa enerjisini hissedebileceğiniz, yemekli veya yemeksiz, modern ve kusursuza yakın bir hizmet almak için mutlaka profesyonel destek almanızı tavsiye ediyoruz. Dans müzikleri, eğlence adına tüm müzik ekiplerinin kurulacağı konsepte uygun kır düğününüzde size düşen yalnızca evet demek ve hayatınız boyu unutamayacağınız bir günün tadını çıkarmaktır.

Bu yazı 1422 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir