Erkekleri Kadınlardan Soğutan Nedenler

Paylaş
 

 

Erkekleri kadınlardan soğutan nedenler denince özellikle bazı erkeklerin aklına sayfalarca süren bir liste gelebilir. Ancak biz genel olarak yaygın olan erkeklerin soğuma sebeplerini sizlerle paylaşacağız.

 

Sürekli Surat Asmak

 

Erkeklerin neredeyse tümü pozitif kadınlarla zaman geçirmekten hoşlanıyor ve surat asılmasından asla hoşlanmıyor. Sizin kendinize göre sebepleriniz olsa da çözümünüz surat asarak ilgi beklemek olmamalı. Erkek arkadaşınızla yaşadığınız sorunları bir şekilde güler yüzle ve konuşarak çözmeniz gerekiyor.

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler1

 

Dedikodu Yapmak

 

Kadınların çoğu dedikodu yapmayı sever, bunu masum bir durum olarak görür. Ancak erkekler dedikodu yapan, çevresindeki herkesi gerekli gereksiz eleştiren kadınlardan asla hoşlanmaz. Sürekli dedikodu yapan biriyseniz kendinize çeki düzen verin, çünkü erkek arkadaşınız sizin yanınızda kendini rahat hissetmiyor demektir!

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler2

 

Eski Sevgiliden Bahsetmek

 

Eski sevgiliniz hakkında erkek arkadaşınıza sürekli bir şeyler anlatıyorsanız hemen durun! Böyle giderseniz erkek arkadaşınızı kendinizden hızla uzaklaştıracaksınız. Elbette ki geçmişiniz hakkında bir şeyler anlatmak, paylaşmak en doğal hakkınız. Ancak erkekler sürekli eski sevgilisini anlatan kadınların yanında kendisini yetersiz görmeye başlıyor ve böyle kadınlardan soğuyor.

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler3 (2)

 

Aşırı Kıskançlık

Erkekler kız arkadaşları tarafından kıskanılmayı sever elbette, ancak ölçüyü fazla kaçırmadan olan kıskançlıklar desek daha doğru olur. Çoğu erkek ilişkide özgürlük alanı olsun ister. Aslında bu durum her iki taraf için de geçerlidir. Bu yüzden kıskançlığın dozunu kaçırmamak ilişki yaşadığınız insanı kıskançlıklarınızla bunaltmamanız daha sağlıklı bir ilişki için önem taşır.

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler4

 

Sadece Para ve İş konuşmak

 

Özellikle yeni başlayacak olan ilişkilerde erkeklere asla işini ve maaşını sormayın. Çünkü erkekler bunu soran kadınları aşırı paracı ve mal düşkünü olarak görebilir, o kadının kendisine para için değer vereceğini düşünür. Hatta bazı erkekler sizin masum olarak muhabbet olsun diye yönelttiğiniz “ne iş yapıyorsun?” sorunuzu bile “ne kadar paran var?” olarak algılayabilir ve soğuyabilir.

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler5

 

Sürekli Bekletmek

 

Erkekleri bekletme durumu kadınların neredeyse devamlı olarak yaptığı bir durum olsa da abartmamaya dikkat etmek lazım. Sizin erkek arkadaşınızı bekletmek için devamlı olarak geçerli bir sebebiniz olabilir. Ancak erkek arkadaşınız bu durumu alışkanlık haline getirdiğinizi düşünerek sizden soğuyabilir. Zaten devamlı olarak bekletilmeyi kim sever ki ?

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler7

 

Her Şeyden Şikayetçi Olmak

 

Tabi ki erkek arkadaşınıza yaşadığınız olumsuzlukları anlatma hakkına sahipsiniz. Ancak sürekli olarak dertlerinizden ve olumsuzluklarınızdan bahsederek erkek arkadaşınızın soğumasına sebep olabilirsiniz. Erkekler sürekli olarak dert anlatan ve olumsuz düşünen kadınlardan hoşlanmazlar. Zaten sevgilisinin yanına pozitif zaman geçirmek için geliyor, neden onu dertlerinizle sıkasınız ki?

 

erkekleri-kadınlardan-soğutan-nedenler6

 

Bu yazı 858 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir