En moda Aksesuar 2016 Trendi

Paylaş
 

Havanızı bir kat daha artıracak olan aksesuarlarda en moda aksesuar 2016 parçalarını sizler için bir araya getirdik. Bu yazımızı okuduktan sonra ve iyi bir incelemenin ardından sizler de hemen aksesuarlarınız ile kombinlerinizi ve görüntünüzü tamamlamak için harekete geçebileceksiniz.

 

Çünkü birbiriyle uyumlu olan modeller veya zıt parçalar ile oluşturacağınız kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlamak için aksesuarlara ihtiyaç duyacaksınız. Bunlar arasında en çok hangilerinin ilgi çektiğini ise yazımızı inceledikten sonra daha iyi bir şekilde görebileceksiniz.

Halhal Aksesuar modası 2016

 

Ayak bileklerinizi saran ve daha zarif bir görünüme kavuşmasını sağlayan halhalları bu yaz yalnızca sahi kenarında yürüyüş yaparken değil, sonbahar modasında da kullanabileceksiniz. Çok parçalı ve zincirleri daha fazla olan modellerine öncelik vermeyi ihmal etmeyin ve bu yaz ve sonbahar kombinlerini en iyi tamamlayan parçaları daha uzakta aramayın. Halhallar ile pratik olarak aksesuar modasına uymanın keyfini siz de hemen yaşamaya başlayın. Moda aksesuarları inceleyebileceğiniz 2016 takı trendleri ile muhteşem bir şekilde güzelleşmenin tadını çıkarın.

 

Çoraplarla Eğlenceli Aksesuarlar modası 2016

 

Yine diğer bir aksesuar olarak çorapları yaz ve sonbahar koleksiyonlarında da sık sık göreceğiz. Çünkü bileklere kadar uzanmakta olan kısa çorapların dantelli veya fileli modelleri hem inceliği, hem de görünümü ile havanızı daha da artıracaktır. Tüm kombinler arasında mutlaka bulunacak olan bu aksesuarı sizler de kullanın ve ne kadar haklı olduğumuzu hemen görmeye başlayın. Eteklerinizin altına giyeceğiniz çoraplar ve topuklu ayakkabılar sizi ilginç ve eğlenceli bir hale getirecektir.

 

2

 

Broşlarla şıklık aksesuarlar modası 2016

Diğer bir moda aksesuar akımında göreceğiniz parçalar, bluz veya ceketlerinizin üzerini süsleyecek olan broşlardır. Hem şık, hem de asil görünümü ile dikkat çekmekte olan broşlar sayesinde oldukça zarif görüneceksiniz. Eski çağlardan beri kadınların güzelliklerini tamamlayan ve günümüzde en şık halleri ile karşımıza çıkmakta olan broşlar sayesinde göze daha hoş görünebileceksiniz. modasına böylece uyum sağlayacaksınız.

 

Kumaş kolyelerle ilgilinç aksesuarlar modası 2016

 

Son olarak sizleri kumaş choker olarak adlandırılan ve tasma veya kolye olarak da tanıyabileceğiniz parçalarla tanıştırmak istiyoruz. Deri, kumaş veya kurdele biçimlerinde bulabileceğiniz bu ilginç aksesuarlar sayesinde oldukça şık olacaksınız. Özellikle V yakalı bluzlarla kullanabileceğiniz bu parçalar ile şık bir şekilde kombinlerinizi tamamlayacaksınız.

 

Bu yazı 854 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir