Eğlenceli Animasyon Filmi Otel Transilvanya 2

Paylaş
 

Otel Transilvanya 2 animasyon filmi olmasına rağmen bilgi birikimi isteyen güzel bir eser ortaya çıkmış. Filmde eski karakterlere bazı göndermeler yer alıyor. Dracula karakteri Macar prensinden esinlenerek ortaya çıkmıştır. Aynı şekilde Frankenstein 1800’lü yıllara ait bir romanın kahramanı, Mumya bir sinema filminin kahramanı, Görünmez adam 30’lu yılların film ve roman kahramanlarından biridir, Kurt adam ise 20’li yılların sinema karakteridir.

Otel Transilvanya filminin ilk eserinde bu korkutucu canavarları kendi dünyalarından gördük. Kendi dünyalarında oldukça sevimli ve eğlenceli olan bu karakterler, sadece insanları görünce korkutucu olmak zorunda kalıyorlar. Yani film aslında bize her canlının yalnızca tehlike anında kendilerini korumak için canavarlaştığını anlatıyor.

oteltransilvanya2

Otel Transilvanya 2 filmi birinci eserin devamı olarak hazırlanmıştır.Bu yapımda daha önce kapısını insanlara kapalı tutan Otel Transilvanya bu kez insanlara da hizmet vermeye başlarlar. Canavarlar insanlarla bir arada yaşıyorlar, misafirler arasında Dracula’nın torunu da yer alıyor. Dracula, torunu Dennis’de vampirlik belirtisi göremeyince ona vampir olmanın yollarını öğretmeye çalışır. Bu sırada yaşadıkları çeşitli olaylar yüzünden bazı sorunlarla karşılaşırlar. Oldukça eğlenceli, büyük küçük her kesime hitap eden güzel bir eser. Filmin fragmanını merak ediyorsanız aşağıdan izleyebiliriz.

 

Bu yazı 2074 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir