Defacto Okul Koleksiyonu 2016

Paylaş
 

Okulların açılmasına sayılı günler kala çocuklarımız için uygun kıyafetler aramaya başladık bile . Piyasada çok fazla marka ve ürün çeşitliliği olduğu için haliyle seçim yapmak da biraz zorlaşıyor. Defacto okul koleksiyonu 2016 sezonunda çok fazla ürünü bir arada bulmamız mümkün. Kazak modellerinden tutunda spor ayakkabısına varana kadar her şeyi bir arada tek bir mağazada bulabilmek oldukça kolaylık sağlayan bir durum. Üstelik bu ürünleri kaliteli ve uygun alabilmek de en büyük avantajı.

Defacto okul kıyafetleri 2016 yılında 3 yaştan 14 yaşa pek çok ürün yelpazesine sahip. Yani çalışan anneler için oldukça büyük bir avantaj. Çocuğunuzun kreş veya okul için gerekli olan kıyafetlerini Defacto sonbahar sezonu koleksiyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Defacto Okula Dönüş Heyecanı

 

Defacto okula dönüş heyecanı sonbahar okul kıyafetleri ile başladı bile. Defacto 3 ila 8 yaş kız/erkek çocuk okul kıyafetleri ve 8 ila 14 yaş genç kız/erkek okul kıyafetleri olarak ikiye ayrılan sonbahar okul koleksiyonunu uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Defacto günlük giyimin yanında okullu çocuklarımızı da düşünerek çok fazla ürünü ailelerin bütçesini de düşünerek fiyatlandırıyor. Çocuğunuzun okul kıyafetlerini almadan önce mutlaka Defacto mağazalarına  göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Defacto internet sitesinden online olarak da alışveriş yaparak zamandan tasarruf etmeniz mümkün. Defacto sitesinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti sabit olarak 3.99 TL olup oldukça uygundur.

 

Defacto Okul Kıyafetleri Fiyatları

 

Hepimizin bildiği üzere Defacto hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla günlük giyim ihtiyacımızı karşılıyor. Okul kıyafetlerinde oldukça uygun fiyatlarla çok fazla ürün çeşitliliği olduğunu dile getirmiştik. Defacto okul kıyafetleri fiyatları 9.99’dan başlayarak 99.99 TL’ye varana kadar çıkabiliyor. Tabi ki bu fiyatlar ihtiyacınız olan ürüne göre değişiklik gösterecektir.

Defacto okul koleksiyonunda body ve kazaklar 9.99 TL’den başlarken mont ve kabanlar ise 49.99 TL’den başlamaktadır.  Ayakkabılar kız ve erkek çocuklarına göre farklılık gösterse de 14.99 TL’den başlarken pantolon ve eşofmanlar da 17.99 TL’den başlamaktadır. Defacto okul kıyafetlerini daha detaylı olarak incelemek isterseniz buraya tıklayarak defactonun sitesinden  inceleyebilirsiniz… Mağazada teslim seçeneği ile kargo ücreti ödemeden kolaylıkla sipariş verebileceğinizi unutmayın

 

Bu yazı 1211 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir