Burçlara Göre Gelinlik Seçimleri Nelerdir?

Paylaş
 

Astroloji ile yakından ilgilenenlerin büyük bir merakla takip edecekleri burçlara göre gelinlik seçimleri ile ilgili sizleri de bilgilendirmek istiyoruz. Buna göre burçlar arasında hangilerinin ne tür bir gelinlik modelini seçebileceğini göreceksiniz.

Boğa Burcu Kadını

İpek şifonlara, ham ipeklere ve organzalara karşı büyük bir heves duyan boğa burcu kadınlarının burçlara göre gelinlik seçimleri için kolsuz ve askısız gelinliklerin ideal olduğunu söyleyebiliriz.

İkizler Burcu Kadını

Geleneksel dokunuşlardan uzak olan, konforlu ve kat kat gelinlikleri seçmektedirler. Kolların ve omuzların ise açıkta kalmasını tercih etmekte olduklarını söyleyebiliriz.

Yengeç Burcu Kadını

Hafif biçimde kabarık olan gelinlikleri ön planda tutmakta olduklarını söyleyebiliriz. Üst bölgelerde süslemelerin ve taşlı bölümlerin mutlaka olması gerektiğini unutmayın.

Aslan Burcu Kadını

Lüks ve cesur olan gelinlik modelleri içerisinde yer almaktan hoşlanırlar. Tarzlarına göre pulla veya taşla süslenmiş olan modelleri seçebilmektedirler.

Başak Burcu Kadını

Basit görünen ve romantik bir hava veren gelinlikleri ön planda tutarlar. Küçük bir kuyruğun olması onların da hoşuna gidecek bir detay olacaktır.

Terazi Burcu Kadını

El işlemesi olan gelinlikleri sevmektedirler ve sırtlarında mutlaka bir dekoltesinin olmasını isterler. Böylece güzelliklerini ön plana çıkaracak olan modeller arasından seçimlerini yapacaklardır.

Akrep Burcu Kadını

Düz kesimli olan modeller üzerinde durmaktadırlar ve iddialı olan desenleri seçmektedirler. Böylece burçlara göre gelinlik seçimleri için akrep kadınlarında üst bölgelere daha fazla vurgu yapılmakta olduğunu da görebilirsiniz.

Yay Burcu Kadını

Her zaman öncelikle rahatlığı seçerler ve sade kumaşlara yönelmektedirler. Straplez kesim olan ve üst kısmına vurgu yapan modelleri ön plana çıkarmakta oldukları görülecektir.

Oğlak Burcu Kadını

Tüm ayrıntılara önem vermektedirler ve kabarık olan gelinlikleri öncelikli seçmektedirler. Böylece klasik kesimli olan modelleri seçtiklerini de söyleyebiliriz.

Kova Burcu Kadını

Korkutucu ve görkemli olan gelinlik modelleri için sipariş verirler. Bu hoşlarına gidecek olan tüylü veya üst kısmı saran kumaşlara sahip modeller ile kendilerini daha iyi hissetmektedirler.

Balık Burcu Kadını

Başarılı bir seçim yapan burçlar arasında yer alırlar ve renklerini dahi önemserler. Romantik görünümü elde etmek amacıyla kabarık olan çeşitler arasında seçim yaparlar.

Bu yazı 777 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir