Boğa Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Burçlar içerisinde en sadık ve en dürüst olanıdır boğa burcu insanı. Hal böyle olunca boğa insanının evlilikte istediği en önemli şey kendisine ömür boyu sadık kalabilecek bir eştir. İlişkisinde güven duygusunu bulursa uzun ömürlü bir evliliğe adım atmaktan kaçınmaz.

Boğa burcunun evlilik yaşamında huzur ve sadakat ön planda olmalıdır. Boğa insanı çok fazla romantik değildir, ancak özel günleri kesinlikle unutmaz. Özel günlerde eşi için hediye seçme konusunda çok detaycı ve düşünceli davranır, boğaya göre iyi bir hediye iyi düşünülmüş bir hediyedir.

boğaburcuevlilik

 

 

Son derece dürüst karaktere sahip boğa burcu evlendiği kişiden de aynı şekilde dürüst olmasını bekler. Evlilik yaşamı boyunca eşine her konuda yardımcı olmak için çok çaba sarf eder, çocuklarına karşı sorumluluk sahibidir. Çocukları ile özenle ilgilenir, onların ihtiyaçları için kendi ihtiyaçlarını erteleyebilir, yani boğa insanı iyi bir anne veya babadır…

Boğa burcunun cinsel performansı denilince şefkat ve güven duygusunun olduğu bir cinsel ilişki akla gelir. Yıllar geçtikçe cinsel yaşamınızda durağanlık olursa, sıcak, yün, terlik, güzel bir yemek, şömine gibi kelimeler boğa burcunu iyi bir cinsel ilişkiye kolayca sürükleyebilir. Boğa burcu olan eşinizin cinsel isteksizliği için sürekli farklı ortamlar yaratmak yerine sevdiği ve sıkılana kadar kullanabileceğiniz bir ortam yaratmayı tercih edin.

Boğa Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

Boğanın evlilikten neredeyse tek beklentisi kendisine ömür boyu sadık kalınmasıdır, çünkü kendisi şüphesiz sadık kalacaktır. Dolayısıyla boğa burcunun evlilikte kızdığı durumlar arasında bulunan en önemli şey sadakatsizliktir.

boğaburcuevlilik

Bu burcun insanını hayat arkadaşı olarak seçtiyseniz onun sorduğu sorulara kaçamak cevaplar vermeyin, bu boğayı çok kızdırır. Aynı şekilde bu burcun insanı evine ve çocuklarına ilgisiz bir eşe asla tahammül edemez, zira kendisi aile kavramına ve sorumluluklarına önem veren biridir.

Boğa burcunun insanı alışverişte gereksiz ve aşırı harcamalara katlanamaz, evinin ve eşinin ihtiyaçlarını yakından takip eder. Eşinin de onun ihtiyaçları ile yakından ilgilenmesini ister, bunu göremezse çok mutsuz olur. Geleneklere önem veren boğa eşinin ailesine saygı duyar, bu yüzden eşinin kendi ailesine ve çevresine karşı saygısızlığını kabullenemez.

Boğa Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

Evlilikte burçların birbiri ile olan uyumu gerçekten önemli bir durumdur. Boğa burcunun evlilikte anlaştığı burçlar aslında çok fazladır, çünkü boğa uyumlu ve sabırlı bir karakteri temsil eder. Parayı işlemekte başarılı olan boğa insanı kendisi gibi toprak grubundan olan Oğlak, Başak ve Boğa burcu ile evliliğinde uyum içerisinde olur.

Zıt burcu olan akrep burcu ile tutkulu bir aşk yaşayabilir, evlilikle aşklarını sonlandırabilirler. Bunun dışında boğa insanı balık, yengeç ve aslan ile de uyumlu bir evlilik yaşamı sürdürebilir.

Bu yazı 607 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir