Bileğinize Yansıyan Akıllı Bileklik Cicret İle Tanışın!

Paylaş
 

Teknolojinin gelişmesi ile giyilebilir teknolojiler de gelişmiş ve ekranı olmayan, cep telefonu uygulamaları ile kontrol edilebilen bileklikler hayatımıza girmeye başlamış ve hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Gelişen teknoloji sayesindegiyilebilir teknolojiler cep telefonları ile senkronize hale getirilmiştir. Böylece bileğimize yansıyan akıllı bileklik cicret ortaya çıkmıştır.

Cicret, giyilebilir teknolojik ürünlerden farklı olarak Bluetooth LE4 teknolojisini kullanmakta ve belirli bir çap içinde bulunan cep telefonu, tabletlerle senkronize olabilmektedir. Farklı bir giyilebilir teknolojik ürün olan akıllı bileklik  Cicret, bu alanda yeni bir çığır açılmıştır. Cicret, akıllı bir bileklik olup bileklik üzerinde ekranı bulunmamakta ve bütün ekranını deri üzerine yansıtmaktadır. Bir nevi derinizin üzerinde akıllı cep telefonu veya tablet  ekranı gibi dokunmatik bir ekran oluşmakta ve  cep telefonu, tablet  ekranı gibi kullanılabilmektedir.

Kola yansıyan akıllı bileklik cicret, aynı zamanda bluetooth teknolojisi sayesinde, 15 metre çap içerisinde bulunan cep telefonunuzla bağlantı kurarak cep telefonunuzu bileğinizin üzerine yansıtıyor ve bileğiniz üzerinde oluşan dokunmatik ekran ile cep telefonunuzdan uzak cep telefonunuzu kontrol edebiliyorsunuz.

cicret1Cicret ile, telefonunuzu yanınızda taşımadan; cep telefonunuzu kontrol edebilecek, maillerinizi istediğiniz gibi kullanabilecek, mesaj kutunuzu kontrol edebilecek, internette sörf yapabileceksiniz. Bütün bunları cep telefonunuza dokunmadan derinizin üzerine yansıtılan ekranla yapabileceksiniz.

Cicret, android işletim sistemi ile çalışan cep telefonlarını ve tabletleri rahatlıkla uyum sağlarken Ios ve diğer işletim sistemleri için geliştirmeler devam ettiği için henüz bu işletim sistemlerine sahip cep telefonu ve tabletler ile senkronize hale getirilememiştir. Bu akıllı bileklikler, kullanıcı zevkine uygun olması için 10 farklı renkte üretilmiş, ve bileğiniz üzerinde bulunan bluetooth teknolojisinin sağlıksal bir sorun oluşturmadığı onaylanmıştır.

Bu yazı 1122 kere okundu.

Fatal error: Call to a member function populated_children() on a non-object in /home/pembesafir/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 1029