Bebek Odası Stor Perde Modelleri

Paylaş
 

Bebeğinizin doğumu hızla yaklaşırken sizde odası için hazırlık yapmaya başlamış olmalısınız. Bebeğiniz doğmadan tüm ayrıntıların hazır olmasını istemeniz ve bu konuda heyecanlanmanız gayet normal. Hele birde ilk bebeğiniz ise odası ile ilgili ve bebeğin kendi kişisel ihtiyaçları ile ilgili her şeyin eksiksiz hazır olmasını isteyebilirsiniz. Bebek odası stor perde modelleri arasından seçeceğiniz bir perde ile bebeğinizin odasına renk ve eğlence katabilecek en önemli ayrıntılardan birini aradan çıkarmış olursunuz.

Bebek odası stor perdeler birbirinden renkli ve bir o kadar da eğlenceli desenlerler ile her baktığınızda sizi gülümsetecek özelliğe sahipler. Kumaş perdelere göre daha pratik ve kullanışlı olması avantaj sağlarken üzerindeki eğlenceli resim ve baskılar sayesinde bebeğinizin odasında sıcak bir hava oluşacak. Aynı zamanda stor perdelerin kolay silinebilir olması ve etraftan toz toplamaması da bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önem taşır.

Çocuk odası stor perde modelleri arasında seçim yapmakta bir hayli zorlanacağınızı hatırlatmak isteriz. Çünkü birbirinden farklı renk ve desenlerle süslenmiş çeşitliliğin arasından seçim yapmak hiç de kolay değil. Kız bebeğiniz için pembe, mor, kırmızı, beyaz erkek bebeğiniz için mavi, beyaz, sarı, turuncu, yeşil gibi renkler tercih edebilirsiniz.  Tabi ki piyasada çok fazla çeşitlilik olması sebebi ile hem kız hem de erkek bebeğinizin odasında kullanabileceğiniz modeller de bulabilirsiniz.

 

Bebek Odası Stor Perde Fiyatları

 

Bebeğinizin odası için ne kadar heyecanlandığınızı ve her detayı merak ettiğinizi biliyoruz. Stor perde almaya karar verdiniz ancak fiyat ve biraz da modeller hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, size biraz yardımcı olmak isteriz. Bebek odası stor perde fiyatları her üründe olduğu gibi değişiklik göstermekte olup, metre fiyatı olarak hesaplanır. Stor perdelerde tavandan aşağı kadar olan uzunluğa bakılmadan sadece pencere genişliğine göre hesap yapılır.

Metresi 20 TL’ den stor perde bulabileceğiniz gibi marka ve modele göre daha yüksek fiyatlarda da stor perdeler bulunmaktadır. Taç, Brillant gibi belli markaların stor perdelerini tercih etmek isterseniz fiyatlar biraz daha yüksek olabilmektedir. Size biraz fikir vermesi açısından aşağıda sizler için bazı çocuk odası perde modelleri ve fiyatları içeren görseller hazırladık. Nerelerden temin edebileceğinizi de belirttik ki, sizler için kolaylık sağlamış olalım istedik.

bebek-odasi-stor-perde-modelleri1

 

Barbie desenli bu perde modelini eperde.com sitesinden metrekaresi 39.90 TL’ye temin edebilirsiniz.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri2

 

Hem erkek hem kız bebek odaları için uyumlu olan bu perde modelini perdesiparisi.com sitesinden metrekaresi 34 TL ‘ye temin edebilirsiniz.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri3

 

Brillant kelebek desenli bu perde evmanya.com’da 100 * 200 cm ölçülerinde 142.99 TL’ye satışa sunulmuştur.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri4

 

Erkek bebek odaları için araba desenli bu perde modeli eperde.com sitesinde metre kare fiyatı 39.99 Tl’ye satılmaktadır.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri5

 

Bu perde konakperde.com’da bulunmaktadır. Ancak fiyat bilgisini arayarak almanız gerekiyor.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri6

 

Taç markalı bu stor perde tac.com sitesinde 150*200 cm ölçülerinde 79 TL’ye satılmaktadır.

 

bebek-odasi-stor-perde-modelleri7

 

Gemi desenleri ile süslü bu stor perde eperde.com’dan metrekaresi 39.90 TL’ye temin edilebilir.

Bu yazı 1964 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir