Bebek Modası Ünlü Modeller

Paylaş
 

 

Bebek modası ünlü modeller neler diye soracakları reyonları gezen anne baba adayları, bebeklerinin olacağını duydukları andan itibaren heyecanve büyük bir hevesle inceledikleri en önemli konulardan birisidir. Bebeklerine giydirecekleri kıyafetleri seçmek üzere bebek modasının bulunduğu reyonlar içinde gezinerek mutlu olmaktadırlar.

Ülkemiz çapında ve dünya üzerinde baktığınız da en çok incelenen ve detaylı bir şekilde araştırılan moda akımlarından birisi olan bebek modası üzerine hangi parçaları bulabileceğinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Böylece yeni doğan bebek modasından, birkaç yaş sonrasına kadar aradığınız yaz ve kış sezonuna ait ürünleri de bilinçli bir şekilde sorabilirsiniz.

Önemli olan bebeklerinizin içerisinde şirin görünmesi, sağlığının tehlikeye girmemesi ve aynı zamanda uygun fiyat ve belirli markalara ait olmasıdır. Böylece gönül rahatlığıyla bebeklerinizin tenine zarar vermeyeceğinden emin olarak giydirebileceksiniz.

Erkek bebekleri için mavi, sarı, yeşil tonları tercih edilirken, kızlarda ise yine yeşil ve sarı tonlarının yanında pembe veya kırmızı tonlarına öncelik verilmektedir.

 

Erkek ve Kız Bebek Zıbınları

 

İlk doğduğu andan itibaren kolsuz veya kollu bebek zıbınları modellerini inceleyebilirsiniz. Böylece rahat giydirip çıkarabileceğiniz ve hem yaz, hem de kış sezonlarına uygun olarak bulabileceğiniz bebek zıbınları sayesinde bebeklerinizi rahata erdirebilirsiniz. Kız ve erkek bebeklerinin her ikisine birden farklı renk ve çeşitlerde bebek zıbınları tercih edilmektedir.

 

1111

Kız Bebek Jile Giyim Modası

 

Kız bebekleri için bebek modası içerisinde jile modelleri yer almaktadır. Bir yaş ve daha altı için de bulabileceğiniz bu modellerde omzundan kalın askıları görebilirsiniz. Badi veya bluz gibi parçaların üzerine de giydirebilir ve hatta külotlu çorap ile muhteşem bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

Erkek Bebek Tulum Modası

 

Aslında hem erkek bebekleri, hem de kız bebekleri için tercih edilmekte olan tulum modasına ayak uydurarak, bebeklerinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Yaz, kış farklı olarak üretilen ve kolsuz veya kollu modellerinin bulunduğu tulumlar ile oldukça rahat edebilirsiniz. Boydan ve tek parça olması sebebiyle kolaylıkla giydirilip çıkarılabilecek ürünlerdir. Bu nedenle sizler de bebeklerinizin sağlıklı bir şekilde giydirilmesinde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Tulumlar, özellikle erkek bebeklerinde farklı bir yer ve anlam ifade etmektedir.

Bu yazı 1284 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir