Başak Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Başak burcu insanı için iyi bir eş yeterli olmaz, adeta mükemmeli arar. Evleneceği insanı seçerken ince eler, sık dokur, bu yüzden erken yaşta evlenmek yerine genelde geç yaşlarda evlenir. Evleneceği iyi eşi bulduğuna kolay kolay inanmaz, karşısındakini adeta bir sınava sokar. Onun sınavlarından geçip yaşamına ortak olmak pek kolay değildir. Öncelikli olarak karşısındaki insanın dürüst ve güvenilir olmasını ister. Başak burcunun evlilik yaşamı mükemmel olmalıdır, düzenli, sadık, güvenilir bir eş ile yaşamını birleştirmek ister. Bu niteliklerle donatılmış kişiyi bulduğunda onunla evlenir ve eşi için her türlü fedakarlığı yapar, ancak bu kişi için senelerce hatta ömür boyu bekleyebilir.başakburcununevlilikyaşamı1

Başak insanı yaşamını belirli bir düzen üzerine kurmuştur ve programlarına göre yaşamını sürdürür, evliliğinde de bu düzenin devam etmesini ister. Evliliğinde duygusallığı arka planda tutar, ilişkisini mantık kurallarına göre şekillendirir. Başaklar çocuklarına karşı iyi bakıcı olurlar, genelde çocuklara karşı aşırı düşkün tavırları ile tanınırlar. Başak burcundan olan anneler düzenli bir yaşama ihtiyaç duydukları için çocuklarının hayatlarına belirli programlar uygulamaya çalışır. Kolay sinirlenen yapılarını kontrol altına aldıkları sürece iyi birer ebeveyn olabilirler.

Evliliğinde Başak burcunun cinsel yaşamında onu tahrik edebilecek tek şey sabun kokusudur. Evet yanlış okumadınız, temizlik ve çok hafif uçucu bir parfüm kokusu ile saflığa,doğallığa yaklaştığını hisseder ve cinsel duyguları kabarır. Eşinin bilgisine saygı duyuyorsa sorun çıkarmaz, duyularını güçlendirmek için uzun süre bekleyebilir, bunu adeta bir oyun olarak kabul eder. Sevişmeden önce bilimsel konuşmalar yapılması cinsel performansının artmasına sebep olur.

Başak Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

Başak burcunun evlilikte kızdığı durumlar arasında en önemlisi planlarının bozulmasıdır. Eşi ile birlikte bir plan yapmışsa ve bu plan eşi tarafındna iptal edilmiş ise bu durum onun içsel dengesini bozabilir, gün içinde morali bozulur. Planları ile yaşayan başak insanı kendisine şikayet edilmesinden ve sorun çıkarılmasından kesinlikle hoşlanmaz. Evliliği zor kabulleneceği için çok fazla detaycıdır, sizin fark edemeyeceğiniz tüm kusurlarınızı hemen fark eder.başakburcununevlilikyaşamı2

Başaklar çevreleri tarafından titizliği ve düzenliliği ile tanınırlar. Dolayısıyla temizliğine önem vermeyen bir eş ile yaşamaya katlanamaz, kirli tırnaklara, fırçalanmayan dişlere, ter kokusuna dayanamaz ve tüm bunlar eşinden ayrılması için birer sebep olabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

Başak insanı temizliğe özen gösteren, planlı, finans yönetimi konusunda başarılı olan diğer başak burcu ile uyumlu bir evlilik kurabilir. Yine toprak grubunun diğer üyeleri olan Boğa ve Oğlak burcu ile de iyi bir evlilik kurabilir, mutlu ve huzurlu olabilir. Terazi ile evliliğe karar verdiğinde özgüveni son derece artar.

Bu yazı 840 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir