Balık Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Romantik ve merhametli burçlardan biri olan balık burcu zeki, güçlü, sinirli kişilerle yakınlık kurmak isteyebilir. Gergin ve sinirli insanları anlayışlı bir şekilde tedavi eder, onlar için üzülür ve fedakarlıklar yaparak onlara iyi bir eş olmaya çalışır. Balık burcunun evlilik yaşamı romantizm ve anlayıştan ibaret olmalıdır.  Balık burcundan olan kişilerin çok farklı karakterleri vardır, hepsi de değişken yapıdadır, belli bir kalıp ve kuralı yoktur. Evleneceği kişi ile hemen uyum sağlar, bazen de karşısındakinin kalıp ve kuralını alır.

Balık burcu evliliğinde sıradan olmayı sever, bu durum ona kolay gelir. Evliliğinde zaman zaman sancılı aşk acısı çekebilir, çünkü mutluyken kendini bir şekilde duygusallığa sürükleyip ilişkisini sorgulamaya başlayabilir.  Balık insanı romantizm için yaratılmıştır, eşinin ve çocuklarının doğum günlerini ve tüm özel günleri asla unutmaz, onlar için en özel hediyeleri almak için özen gösterir.  Ön yargısız ve masum bir yapısı olduğu için uzun ömürlü bir evlilik yaşayabilir.

 

balık-burcunun-evlilik-yaşamı1

 

Balık burcu insanı eşine ve çocuklarına  şefkatli ve anlayışlı tutumlarla yaklaşır, onlara ön yargılı yaklaşmaz. Çocukları ile pek çok şeyini paylaşan balıklar yaşadığı sorunları abartabilir ve çocuklarına olumsuz bir etki yaratabilir. Çünkü yaşadığı sorunlardan dolayı çocuklarının yanında ağlayabilir, bu da sorunlu bireyler yetiştirmesine sebep olabilir. Balık burcu çocukları ile olan iletişimini arkadaş – çocuk iletişimine çevirmemeli, ebeveyn – çocuk iletişimini daima korumalıdır. Aksi takdirde çocuklarının yaşamında psikolojik sorunlarla karşılaşmasına yol açabilir.

 

balık-burcunun-evlilik-yaşamı2

 

Balık burcunun cinsel yaşamı  fedakarlığı sayesinde en iyi şekilde yaşanır. Yani eşini üzgün veya sıkıntılı gören balık burcu eşini mutlu etmek için iyi bir cinsel performans sergilemeye çalışır. Yani fedakar yapısı onun cinsel performansını en üst seviyeye taşır. Balık burcu ile evliyseniz ilişki öncesi yumuşak konuşmalar, anılarda yolculuk gibi eylemler yapın, bunlar balık burcunu çok iyi seks partneri yapar.

 

Balık Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

 

Balık burcunun evlilikte kızdığı durumlar denince sevgisiz ve ilgisiz bir eş akla gelmelidir.  Eşinin sevgisiz ve ilgisiz tavırları karşısında kızgınlığını gizlemeye çalışsa da asılan yüz ifadesinden kolayca anlaşılabilir. İhaneti kabullenmek istemese de çok sevdiği bir eşi varsa bu durumu sineye çekebilir. Fedakarlıklar yaptığı eşinin eleştirilerini kabullenmek istemese de bunu dile getiremez, kıskanç bir yapısı olsa da belli etmemeye çalışır. Sorunları ve olayları tartışma ile değil, sakinliğini korumaya çalışır. Çokça psikolojik travmalar yaşayabilir ve hayatını başkalarına anlatarak rahatlar.

 

balık-burcunun-evlilik-yaşamı3

 

Balık Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

 

Balık burcu kendi kişiliği ile aynı olan bir başka balık burcu ile romantik ve mutlu bir evlilik yaşayabilir. Diğer ideal eş adayları ise Akrep , Boğa ve Yengeç burcudur.Bunlar  yaşamın tüm olumsuzluklarına karşı birlikte savaşabileceği eş adaylarıdır.  Başak, İkizler ve Yay insanları sinirli ve dominant yapıda insanlardır, balık burcu bu gibi insanları mutlu etmeyi sever ve zorlayıcı bir evlilik kurabilir.  Kişiliği güçlü bir Koç burcu ile de uyumu yakalaması mümkün olabilir.

Bu yazı 896 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir