Aslan Burcunun Evlilik Yaşamı

Paylaş
 

Aslan burcundan olan kişiler başka bir otoriteyi eşit koşullarda kabul eder, onlar için eşinin kendi düşüncelerini benimsemesi çok önem taşır. Eşi ile ortak olarak kararlar alıp bunları uygulamak onu mutlu eder. Bu ortak kararlar beraber alışveriş yapmak, sinemaya gitmek, tüm aktiviteleri birlikte yapmak olabilir. Aslan burcunun evlilik yaşamı birlik ve beraberlikten ibarettir. Eşi ile bütün olmak ister, yaşamın tüm getirilerini beraber üstlenmek isterler.

Aslan ile evli iseniz onu sevmeli, saygı duymalı, onu beğenmeli ve daima takdir etmelisiniz, çünkü buna bayılırlar. Aslan burcu güçlü ve liderlik ruhu ile öne çıkan bir kişiliğe sahiptir, bu özellikleri eşinde de görmek ister. Suskun, kendine ait fikirleri olmayan, kendini ifade edemeyen bir eş ile birlikte olmayı istemez.

aslanburcununevlilikyaşamı1

Çocuklarının yaşamın getirileri ile başa çıkabilecek güçlükte ve kendi ayakları üstünde durabilecek nitelikte yetiştirmeye çalışır. Anne babasına bağımlı bir çocuk yetiştirmek yerine ailesine saygılı ancak özgüveni yerinde bir çocuk yetiştirmeye önem verir. Tüm bu düşünce ve çabalarına rağmen kendisine aşırı bağlı bir çocuk ile mutlu ve rahat hisseder. Çocukları ile daima uyum içerisinde olur ve bir öğretmen gibi yaşama dair onları eğitir. Onlarla çeşitli aktiviteler yapmaya ve birlikte yatağa uzanıp keyif yapmaya bayılır.

Aslan burcu evliliğinde cinsel yaşamı bir ihtiyaç olarak görmez, dilediği gibi yaşamak olarak nitelendirir. Cinsellik konusunda eşi silik değilse ve yeterince temiz, bakımlı ise sorun çıkarmaz. İş hayatında olumlu gelişmeler, lüks yaşamına katkı sağlayacak kadar para kazanmak gibi durumlar cinsel performansını artıracaktır.

Aslan Burcunun Evlilikte Kızdığı Durumlar

Bu burcun insanı sorumsuz davranılmasından, yargılanmaktan ve sürekli yaşamından şikayet eden bir eşe katlanamaz. Kendisinde bulunan lider özelliklerini evlendiği kişide de görmek istediği için kapris yapan bir eşe çok kızar. Aslan burcunun evlilikte kızdığı durumlar arasında belki de en önemlisi eşinin kendine bakmayıp, düzensiz ve temiz olmayan biri olmasıdır. Böyle birinden hiç düşünmeden boşanabilir.aslanburcununevlilikyaşamı2

Ayrıca saygısız ve eleştirici yapıya sahip bir eş ile yaşamının geri kalanını sürdürmek istemez. Aslan burcu evliliği bir iş anlaşması gibi görür, bu yüzden eşinin kendisinden habersiz aldığı tüm kararlara karşı çıkacaktır.

Aslan Burcu Hangi Burçlar İle Evlenmeli?

Aslan burcunu kediye dönüştürecek biri varsa o da diğer bir aslan burcudur. Aynı zamanda ateş grubunun diğer üyeleri olan Yay ve Koç ile de uyumlu bir evlilik yaşayabilir. Başak burcu da saygılı ve düzenli karakteri ile aslan burcunun dikkatini çeker, bu iki burcun insanı uyumlu bir evlilik yaşayabilirler.

Bu yazı 849 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir