Arkası Fiyonklu Nişanlık Modelleri

Paylaş
 

Sevdiğiniz ve bir ömrü beraber paylaşacağınız kişiyi buldunuz, evlilik için hazırlıklar başladı. Haliyle söz, nişan gibi özel günlerde ne giyeceğinizi de düşünmeye başladınız. Arkası fiyonklu nişanlık modelleri son zamanlarda bayanların en çok beğendiği kıyafetler arasında yer almaya başladı.

Bayanlar olarak hayatımızda bir kez başımıza gelecek olan özel günlerde adeta bir prenses gibi olmayı, harika bir gün geçirmeyi dileriz. Nişan törenleri de bayanların çok önem verdiği özel günlerden biridir ve bu gece büyülü bir güzelliğe sahip olmak isterler. Bu özel günde kendilerine uygun çok özel bir nişanlık bulma telaşı günler, hatta haftalar öncesinden başlar.

2016 nişanlık modelleri, neredeyse her bayanın beğenisini kazanacak türden çok özel tasarımları içeriyor. Tasarımcılar her geçen yıl nişanlık koleksiyonlarına pek çok yenilik ekleyerek bayanların özel günlerine katkıda bulunuyor. Her genç kızın tarzı ve istekleri farklı oluyor, haliyle piyasadaki model çeşitliliğinin olması gereken bir durum. Bayanlar, nişan törenlerinde giyecekleri elbiseyi seçmeden önce vücutlarını iyi tanıdıklarından emin olmalı, buna göre seçimler yapmalıdırlar.arkasıfiyonklunişanlık5

Her yıl moda dünyasında kıyafetlerdeki model çeşitliliğinin artması ile söz, nişan, düğün gibi günlere uygun kıyafetlerde de çeşitlilik artmaya başladı. Son yıllarda arkası fiyonklu nişanlık modelleri ve arkası fiyonklu gelinlik modelleri moda akımının vazgeçilmez parçaları haline geldi. Nişan töreninizde sade bir şıklık istiyorsanız arkası fiyonklu olan elbiseler tam size göre, üstelik beğendiğiniz bir elbiseye kendinizde fiyonk ekleyebilirsiniz.

Arkası fiyonklu elbiseler hem söz hem de nişan törenleri için uygun, aynı zamanda bütçenizi de fazla sarsmadan şık olmanız söz konusudur.2016 arkası fiyonklu nişanlık tasarımları önceki yıllarda olduğu gibi yine her tarza hitap ediyor. Kullanılan renkler arasında pembe tonlarının çok fazla yer edindiğine tanık oluyoruz. Arkada fiyonk en çok balık etekli veya prenses etekli elbise modellerinde kullanılmış, pembe renklerinin çok kullanılmasının yanında bordo gibi renklere de yer verilmiş. Ayrıca üstü straplez olup aşağı doğru kabarıklaşan nişanlık modelleri de bayanlar tarafından beğenilen bir modeldir.arkasıfiyonklunişanlık13

Tesettürlü bayanları da ihmal etmeyen moda tasarımcıları arkası fiyonklu tesettür nişanlık modellerine de bu yıl fazlasıyla yer veriyorlar.

Arkası Fiyonklu Nişanlık Fiyatları

Oldukça şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayan, arkası fiyonklu nişanlık fiyatları tabi ki oturduğunuz bölgeye ve satın alacağınız moda evine göre değişiyor. Ancak ortalama 900 TL gibi bir fiyattan başlayarak değişiklik gösteriyor.

Arkası fiyonklu bir elbise ile nişan gününüzde sade ve zarif görünmek istiyorsanız, zevkinize ve vücudunuza uygun modellerden birini seçin, özel gününüzün tadını çıkarın.

Bu yazı 1633 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir