Son Yılların Moda Akımı Anne Çocuk Modası

Paylaş
 

Özellikle kız çocukları ile aynı kombini yaparak giymek son zamanlarda annelerin severek uğraştığı bir moda akımı haline geldi. Anne çocuk modası son yıllarda moda dünyasında çok yaygınlaşmaya başladı ve bu durum piyasadaki markaların anne ve kızları için aynı kombinleri daha fazla üretmesine sebep oldu.

 

anne-çocuk-modası2

 

Anne olarak minik bir kız çocuğunuz varsa aynı kombini giymeniz oldukça şirin ve tarz bir görüntü yaratır. Üstelik çocuğunuz birlikte aynı kıyafeti giyme durumunu oyun olarak görebilir, böylece kıyafet sorununu da ortadan kaldırmış olursunuz. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların dışarı çıkarken annelerin istediği kıyafetleri giymeme konusundaki yaşattığı sorunları sanırım hepimiz biliyoruz 🙂 Anne çocuk kombini yaparak bu durumu eğlenceli ve şirin bir şekilde çözebilirsiniz. Sizlere biraz fikir vermek adına bazı anne kız kombinleri önermek istiyoruz, umarız bu kombini yapmak isteyen ancak bu konuda zorluk yaşayan anneler için faydalı olur.

 

Kış Ayları İçin Tayt Kazak Modası

 

Anne ve çocuk kombini yapmak için mevsimin önemi yok, dört mevsime özel piyasada anne ve kızları için hazır kıyafetler bulmanız mümkün. Bu moda akımının çoğalması ile marka ve mağazalar anne ve kızları için pek çok kombin yapsa da çoğu zaman az sayıda olduklarından dolayı annelerin beğenisini kazanmakta zorlanabiliyor. Ancak bu sizin için problem değil, dilediğiniz şeyi bulamıyorsanız kendi kombinizi kendini hazırlayın.

 

anne-çocuk-modası1

 

Kış ayları için sade ve şık bir kombin olarak siyah tayt ve ona uygun güzel bir kazak ile kızınızla aynı kombini yaratabilirsiniz. Anne kız kombini yaparken tamamen özgürsünüz, tabi ki her şeyiniz tıpatıp aynı olacak diye de bir şey yok bunlar tamamen sizin seçiminize kalmış.

 

Yaz Ayları İçin Tek Parça Elbise Modası

 

Anne kız kombin önerileri denince öyle aklınıza çok detaylı kombinler aklınıza gelmesin. Gayet basit ve şık tek parça birer elbise ile de kızınızla aynı kombini oluşturabilirsiniz. Özellikle yaz ayları için ideal olan elbiselerden beğendiğiniz bir modeli hem kendinize hem kızınıza göre diktirebilir ya da çeşitli markalardan anne çocuk elbise kombini araştırabilirsiniz.

 

anne-çocuk-modası3

 

Seçtiğiniz tek parça elbise ile uyumlu bir ayakkabı rengi belirleyin, bir tane kendinize bir tane de kızınıza bu ayakkabılardan alın. İşte yaz için kombininiz tamamlandı, kızınızla birlikte göz kamaştırmak için artık hazırsınız.

 

Etek Gömlek Modası

 

Yaz aylarında küçük kızınızla birlikte tercih edebileceğiniz diğer bir kombin önerisi de etek gömlek modası olabilir. Anne kız etek modası son zamanlarda hem internet mağazalarında hem de normal marka ve mağazalarda popüler olmaya başladı bile. Pek çok markanın koleksiyonlarında bayanlara özel üretilen gömlek ev t- shirtlerin küçük kız çocuklarına göre de üretilmesi işinizi kolaylaştıracaktır.

 

anne-çocuk-modası4

 

Seçtiğiniz bir etek ve gömlek ile hem kızınıza hem de kendinize aynı kombini yaparak yaz aylarında şirin bir görüntü yaratabilirsiniz.

Bu yazı 1971 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir