Altın Kelepçe Bilezik Modelleri

Paylaş
 

Bayanlar uzun yıllardan beri aksesuar kullanmayı ve detaylarla uğraşmayı severler. Bu yazımızda bayanların güzelliklerine güzellik katan altın kelepçe bilezik modelleri hakkında biraz fikir vermeyi planlıyoruz.

Kelepçe bilezikler son yıllarda hanımlar tarafından çok sevilen ve oldukça havalı aksesuarlardır. Modaya ayak uydurmak isterken tarzınızı da doğru yansıtmaya çalışmanın  çok da kolay olmadığını biliyoruz. Ama aslında bunu sadece tarzınızı doğru belirleyerek ve ufak detaylara dikkat ederek kolayca yapabilirsiniz.

Altın kelepçe bilezikler şüphesiz ki her kadının güzelliğine farklı bir güzellik katabilen gösterişli aksesuarlardır. Kelepçeli bilezikler son zamanlarda popüler olmaya başladıkça modellerde artmaya başladı. Osmanlı motifleriyle süslenen kelepçeli bileziklerden tutun da hint işi modellere varana kadar çok fazla çeşit bulunuyor. Piyasada çok fazla çeşitlilik olması ve fiyatların biraz yüksek olması sizi kararsızlığa itebilir.

 

Altın Kelepçeli Bilezik Fiyatları

 

Altın kelepçeli bilezik fiyatları model, işçilik, kullanılan taşlardan dolayı  oldukça farklılık göstermektedir. Altın ayarının da fiyatlarda etkili olduğunu zaten biliyoruz. Eğer bütçeniz varsa en az 14 ayar olan bir bilezik tercih etmelisiniz, çünkü 8 ayar altında kısa kararma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bazı markalar 8 ayar altında 6 ay 1 sene gibi kararma ve yıpranmalara karşı garanti verebiliyorlar. Alışveriş yapmadan önce firmanın garanti koşullarını sorgulamanızda fayda var.

Altın kelepçe bilezik almaya karar verdikten sonra ayıracağınız bütçeyi ve istediğiniz bileziğin özelliklerini belirleyin. Sizin tarzınıza en uygun kelepçeli bilezik modeli hangisi? Fazla gösterişli olmayan ince detayları olan modeller mi, yoksa kalın ve gösterişli modeller mi dikkatinizi çekiyor? Osmanlı turası veya motifleriyle süslü, gösterişli modeller yada hafif taşlı daha narin modeller mi? Bunu belirlemenize yardımcı olmak adına sizin için bir kaç model paylaşmak istiyoruz.

 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-4-2

Ortasında Osmanlı turası işlenmiş hafif taşlarla detaylandırılmış bu model 22 ayar olup 39.06 gr. dır. Bu ürünü maygold internet mağazasından 6.291 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-3

 

Narin modeller sevenler için ve biraz da uygun fiyatlı modeller arayanlar için taşlı, çiçekli bu kelepçe bilezik 14 ayar olup altınbaş internet sitesinde 2.209 TL’ye satılmaktadır.

 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-1-1

 

Biraz daha gösterişli olsun ama kaba görünmesin diyenlerdenseniz 14 ayar 4 kollu sıra taşlı kilitli altın kaburga kelepçe bilezik altınvakti.com’da 3.141 TL’ den satışa sunulmuştur. 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-1-2

Öyle taşlı modeller bana göre değil biraz da spor olsun diyorsanız bu model size uygun olabilir. Bu modeli maygold.com sitesinde 3.712,37 TL’ye temin edebilirsiniz.

 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-8

Hint tarzı dikkatinizi çekiyorsa hint modeli uyarlanmış bu bilezik modeline bakmadan karar vermeyin deriz. Bu Hint işi bilezik 22 ayar olup usaklihafiz.com’da 9.048 Tl’ye satılmaktadır.

 

altin-kelepce-bilezik2

 

Gösterişli ve kalın bilezik severlere örgülü ortası taşlarla süslü bu bilezik modeli oldukça şık bir seçim olabilir. Maygold mağazasından 7.474 TL’ye satın alabilirsiniz.

altin-kelepce-bilezik-modelleri-10

Yine hint tarzı severlere farklı bir hint işi kelepçe bilezik modeli daha. Bu model 22 ayar olup renk detaylarıyla oldukça gösterişli bir modeldir. Fiyatı usaklihafiz.com’da 9.9954 Tl’ye satılmaktadır.

 

altin-kelepce-bilezik-modelleri-11

 

Taşlı ve kibar model severlere özel altın toplu dorissa kelepçe bilezik myragold.com sitesinden 3.740 TL’ye temin edilebilir.

Bu yazı 3402 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir