Abrahamson Metodu İle Sigaradan Kurtulmak Çok Kolay!

Paylaş
 

                                         İlaç Yok, Hipnoz Yok Sadece His Uyutuluyor

Sigara kullanmaya başlamış olmanız ömür boyu ona bağımlı olmanız gerektiği anlamına gelmez. Özellikle genç yaşlarda bu durumu fark edip, bağımlı olduğunuz sigarayı bırakmaya karar vermeniz çok iyi bir başlangıç olur. Abrahamson Metodu ile sigaradan kurtulmak oldukça kolay. Dünyada bağımlılıklardan kurtulmak için en etkili ve enerjiye dayalı doğal bir yöntem olan Abrahamson Metodu, artık ülkemizde de kullanılıyor. Genelde sigara bıraktırma üzerine uygulansa da şeker bağımlılığından kurtulmak için de kullanılan bir yöntem.

Bu yöntemin bulucusu olan Ehud Abrahamson metoda kendi ismini vermiş ve ilk olarak kendi yakınları üzerinde denemiştir. Her defasında olumlu sonuçlar alan Abrahamson, uzun yıllar karşılık beklemeden çevresine bu yöntemi uygulamış. İsteği sadece insanlara yardım etmek olduğu için iş olarak yapmayı ve para kazanmayı hiç düşünmemiştir.  Onun yöntemi sayesinde sigarayı bırakan bir arkadaşı bu metodu dünyaya duyurması gerektiğini, buna ihtiyacı olan pek çok insan olduğunu dile getirmiş. Bunun üzerine Ehud Abrahamson, özel yetenekleri olan 19 tane terapist yetiştirmiş. Dünyada sadece 19 kişi tarafından uygulanabilen bu özel metodun artık ülkemizde de uygulanması oldukça gurur verici…

Enerjiye dayalı doğal bir yöntem olan Abrahamson Metodu’nu Türkiye’de uygulayan firma Be Positive firmasıdır.

Tamamen Doğal Bir Yöntem

Sigara tüm zararlı maddeler gibi sadece bir bağımlılıktır. Bu bağımlılığı bazı insanlar bir süre sonra kendi iradeleri ile bırakabiliyor, ancak bazıları ise istediği halde bırakamıyor. Abrahamson yöntemi isteyip, kendi iradesi ile bırakamayan insanlar için uygulanan tamamen doğal bir yöntem.

abrahamsonmetodu2

Yaklaşık 30 yıldır bu metod sigarayı bırakma anlamında başarılı ve lider bir yöntemdir. New York, Londra, Almanya, Rusya, Brezilya, Los Angeles gibi ülkelerden sonra Türkiye’de de sürekli olarak uygulanmaktadır.

Abrahamson metodu tamamen doğal olup, hiç bir iğne, hap gibi şeyler kullanılmaz. Yöntemin amacı sigara kullanma istediğini en az seviyeye indirmek, bağımlılıktan kurtarmaktır. Bu metod; bio enerji, acupressure ve kristaller ile vücut enerjisi çakralar üzerinden dengelenerek uygulanır. Kişinin vücudunda bağımlılıklara yol açan noktalara müdahale edilerek, enerji dengelenir.

Sonrasında Sigaraya Karşı Hiç İstek Olmuyor

Bu yöntemin amacı kişilerin sigaraya olan isteklerini minimum seviyeye indirmektir. Dolayısıyla bu yöntem uygulandıktan sonra bireylere bazı sorumluluklar düşüyor. Uygulama yapıldıktan sonra kişilerde sigara veya şeker gibi maddelere bağımlılığı en az seviyeye iniyor, istekleri uyutuluyor. Yani bağımlı oldukları maddelere hiç istek duymuyorlar, istek duymadığı halde kullananlar tabi ki başarılı olamıyor. Ancak terapiye gelen kişilerin yüzde 80’i ilk seanstan sonra sigarayı bıraktıklarını belirtiyor. Yüzde 20’lik kısım ise ikinci veya üçüncü seansta bırakabiliyor.

Bu yazı 1111 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir