En Güzel Örgü Çocuk Şapkası Modelleri

Paylaş
 

Özellikle kış aylarında vücut ısısını en çok baş taraftan kaybetmeye başladığı için şapkaya ihtiyaç duyarız. Söz konusu çocuklarımı ise onları olumsuz hava koşullarından korumak için daha çok çaba sarf ederiz. Çocuklarımıza kış aylarında üşümemeleri için şapka takmak isteriz, ancak onlar bu konuda pek istekli olmayabiliyorlar. Çocuklarımızın da istekli olarak şapka kullanmasını sağlamak için onların sevebileceği farklı modellerde örgü şapkalar bulunuyor.Çocuğunuzun sevdiği bir kaç şapkası olsun ve dışarı çıkarken şapka taktırmak için ekstra mücadele vermek istemiyorsanız sizler için hazırladığımız örgü çocuk şapkası modelleri size bu konuda yardımcı olabilir.

 

örgü-çocuk-şapkası-modelleri8

 

Çocuğunuz için doğru şapka modelini seçmekte zorluk çekenlerdenseniz bu yazı size faydalı olacaktır. Sizlere verdiğimiz fikirlerin yanında kendi yaratıcılığınızı kullanarak çocuğunuzla uyum yakalayabilir, kendi isteği ile şapka takmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun da Zevkleri Olduğunu Unutmayın          

Her ne kadar biz kabul etmesekte çocuklarımızın da aynı bizler gibi kendine ait zevkleri ve seçimleri bulunuyor. Şapka seçimi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanız size kolaylık sağlayacaktır. Özellikle iki yaşından sonra çocuklar kıyafet konusunda kendi seçimlerini kendileri yapmak isterler. Onlara bu konuda seçim hakkı tanımanız hem aranızdaki uyumu artırır, hem de çocuğunuzun özgüvenli bireyler olarak yetişmesini sağlamış olursunuz. Çocuk şapkası seçerken çocuğunuzun fikrini almayı asla ihmal etmeyin.

 

örgü-çocuk-şapkası-modelleri5

 

Çocuğunuzun Sevdiği Modelleri Ona Armağan Edin

Örgü çocuk şapkası seçerken yapılan hatalardan biri de anne babaların kendi zevklerine göre aldıkları şapkaları çocuklara zorla giydirmeye çalışmaktır. Siz çocuğunuzun sağlığını düşünüyor olabilirsiniz, ama unutmayın onlar birer çocuk ve onlar için sadece oyun ve eğlence var. O halde sizde çocuğunuzun da sevebileceği modelde bir şapkayı ona sürpriz olarak armağan edin. Çocuğunuzun kendi isteği ile dışarı çıkarken şapkasını takacağına şahit olacaksınız.

 

örgü-çocuk-şapkası-modelleri9

 

Farklı Örgü Çocuk Şapkası Modelleri Çocuğunuzun Dikkatini Çekebilir

Pek çok anne baba çocuğunun kış aylarında başını üşütüp hasta olmaması için örgü şapkalar tercih ederler. Örgü şapka modelleri son yıllarda çok fazla çeşitliliğe ulaşmayı başardı. Bu durumu örgü seven bayanların yaratıcılığına borçluyuz. Sizde örgü çocuk şapkaları arasından sizin ve çocuğunuzun zevkine uygun modeller seçerek örebilir veya satın alabilirsiniz.

 

Bu yazı 2093 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir