2017 Sonbahar Kış Kaban ve Mont Modası

Paylaş
 

2017 sonbahar kış kaban ve mont modası ile şık olacağınızı görmenize yardımcı olmak üzere bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

İşte soğuk havaları hangi modeller ile karşılayabileceğiniz konusunda bilgilendirmek amacıyla bu yazımızı sizlerle paylaşmaktayız. Hızla akıp geçen günlerde zamana ve mevsimlere uyum sağlamak oldukça güç bir hal almaktadır. Bu nedenle sizleri daha fazla modelleri barındırmakta olan kabanlarla veya montlarla tanıştırmak istiyoruz. Sürekli beğenmediğiniz parçaları giymek zorunda kalmayın diye yelpazeyi genişletiyoruz.

 

Deri Ceket Şıklığı

 

Bu harika dış giyim önerilerimize ilk olarak yaz kış modası geçmeyen ve asla eskimeyen deri ceketler ile yer vermek istiyoruz. Çekiciliği ile ön planda olan ve yandan fermuarlı modelleriyle de son yıllarda oldukça ilgi görmekte olan deri ceketlerin her modelini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik en ünlü markaları dahi oldukça uygun fiyatlara bularak sonbahar kış kaban ve montları için hazırlıklı bir şekilde başlayabilirsiniz.

 

Süet Ceket Zarifliği

 

Özellikle ince belli olan bayanların giyebileceği ve daha zarif görünebilecekleri dış giyim modellerinden birisi de süet ceketlerdir. Diz üzerine kadar uzanabilen ve uzun modellerinin olmasıyla da dikkat çekmekte olan süet ceketler sayesinde son derece kibar görünebilirsiniz. Özellikle bel veya boyun yaka detaylarında bulunan işlemeleri ya da deri parçaları da bu modelleri hareketlendirmek için adeta özel olarak yer verilmiş dokunuşlar olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Kürk Şapkalı Puffer

 

Yine geçtiğimiz yıl damgasını vurmuş olan ve sokakta birçok bayanın üzerinde gördüğünüz kürk şapkalı oluşuyla dikkat çeken model olarak puffer modelleri özellikle yağmurlu havalarda vazgeçilmez parçalarınız olacaktır. Sonbahar kış kaban modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer aldığı için bilinen ve özellikle kırmızı, siyah veya beyaz tonlarında bulabileceğiniz kürk şapkalı puffer denemeleri için kendinizi hemen en yakın mağazaya ve kabinlere atabilirsiniz. Üzerinizde muhteşem duracak olan bu kaban ve mont modelleri aynı zamanda sizleri soğuk havalarda muhteşem bir şekilde korumak için yeterli olacaktır.

İşte sizlere giysi dolaplarınızı yenileme aşamasında fikir verecek olan en önemli ipuçlarıyla yardımcı olmaya çalıştık. Sizler de yazlıkları kaldırıp, yerine kışlıkları koymak üzere olduğunuz bir dönemde büyük bir kararsızlık yaşıyorsanız, son kararınızı vermenize yardımcı olacak önerilerimize kulak vermeyi asla ihmal etmeyin. En yeni kaban ve mont modelleri ile tanışmaya hazır olun.

 

Bu yazı 1681 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir