2016 Halka Küpe Modası

Paylaş
 

 

Aksesuar kadınların güzelliğini daha çok ortaya çıkarmak için önemli tamamlayıcılardır.  Küpeler de  bir kadını çekici yapan en güzel aksesuarlardandır. Çok uzun yıllardan beri kadınlar tarafından oldukça ilgi gören halka küpeler 2016 yılında da popülerliğini korumaya devam ediyor. 2016 halka küpe modası denince aklımıza her zamanki gibi klasik modellerde tasarlanan halka küpeler geliyor. Ancak bu yıl halka küpelerde çok farklı tasarımlarla karşılaşıyoruz.

Halka küpe kullanmadan önce tarzınızı belirlemeniz gerekiyor, bu durum tüm aksesuarlar için geçerlidir. Sadece moda diye sevmediğiniz model ve  tarzlarda küpeler takarsanız kendiniz olamazınız. Dolayısıyla kendimizi mutlu hissedemeyiz, bu da güzel görünmemize engel olur. Güzel görünmenizin altın kuralı, içinde mutlu olduğunuz kıyafetler giymeniz ve mutlu hissedeceğiniz aksesuarlar takmanızdır.

 

halka-küpe6

 

 

Halka küpe kullanımı 1980’li yıllardan bu yana özellikle genç kızlar tarafından popülerliğini korumaya devam ediyor. Zaten son zamanlarda da eskilerin modası yeni trend haline geldi. Halka küpe popüler bir aksesuar olsa da bazıları için antipati uyandırabilir. Özellikle de çok fazla büyük halkalı küpeler bayanlara pek yakışmıyor aslında. Ancak bu şekilde kullanmayı seven bayanlar kendilerini öyle mutlu hissediyorsa sorun yok demektir.

 

halka-küpe12

 

Sizde halka küpeleri seviyorsanız aksesuar dolabınızda mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederiz. Özellikle bu sezonda çok farklı tarzlarda ve birbirinden şık modeller bulmanız mümkün. Halka küpeler uygun kıyafetlerle kullanıldığı takdirde oldukça şık görünmenize yardımcı olacaktır. Ancak tarzınıza uygun, sevdiğiniz bir modeli tercih etmeyi ihmal etmeyin, ayrıca size yakışan bir modeli arayıp bulmanız gerek.

 

halka-küpe3

 

Yüz tipinize, kıyafetlerinize uygun olmayan boyutta ve tarzda halka küpe  takmak sizi komik gösterebilir. Tabi ki kimseye göre giyinmek yada aksesuar kullanmak zorunda değilsiniz ancak biraz olsun topluma ayak uydurmak ve kendinizle bütünleşen aksesuarlar kullanmak her zaman en iyisidir. Farklı olmak veya modaya ayak uydurmak için kendiniz olmaktan çıkmanıza sebep olacak kıyafet ve aksesuarlardan uzak durun. Moda olan aksesuarlardan size en uygun olanı seçerek girdiğiniz ortamlarda güzel görünebilirsiniz.

Eğer halka küpelerin tarzınıza uygun olduğuna inanıyorsanız sizler için hazırladığımız halka küpe modelleri mutlaka size yardımcı olacaktır. Resimlerden ilham alarak size ve tarzınıza en uygun halka küpe modelini seçebilir ve şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

 

Bu yazı 1532 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir