2016 Güneş Gözlükleri Sonbahar Kış Modası

Paylaş
 

Geçtiğimiz yıllarda yazın daha çok kullanılan ve kış aylarının gelmesiyle raflara kaldırılan güneş gözlükleri, artık kış boyunca da aksesuar olarak kullanılabilecek bir biçimde model almaktadır. Bizler de bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize fikir vermesi açısından 2016 güneş gözlükleri sonbahar kış modası için en özel modelleri inceleyeceğiz.

 

 

Fütüristik Gözlük Modası

 

Bu kış en çok göreceğimiz gözlüklerden birisi olan fütüristik gözlük modasında camların bir kat daha büyük bir modele sahip olduğuna şahit oluyoruz. Bu sezonun en gözde modelleri arasında yerini almakta olan fütüristik model güneş gözlükleri çeşitlerini de kış ayları boyunca görmeye devam edeceğiz. Büyüklüğü ve dikkat çekici olmasıyla gözde olan bu modeller hemen her kombin ile uyumlu olmasıyla da dikkat çekmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı oldukça revaçta olan gözlük modellerini sıklıkla göreceğiz.

 

2016-gunes-gozlukleri-sonbahar-kis-modasi1

 

Miu Miu Gözlük Modası

 

Bana büyük gözlük yakışmaz demeyin. Miu miu güneş gözlükleri gördükten sonra fikrinizi değiştirecek olan modellere rastlayacaksınız. Hem de çiçeklerle veya çeşitli figürlerle süslenmiş olan ve neredeyse yüzünüzün yarısına kadar kaplama özelliğine sahip olacak olan bu modelleri de sıklıkla görmeye devam edeceğiz. Yazdan itibaren modellerin ortaya çıkması ve kış sezonu boyunca da en çok arananlar arasında yer alması, kombinleri daha renkli bir hale getirecektir.

 

2

 

Pilot Gözlükler ile Uçmaya Hazır olun

 

Geçtiğimiz yıllarda inanılmaz bir popülaritesi olan pilot güneş gözlükleri 2016 sezonuna da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Sadeliği ile ön planda tutulan ve tekrar aramıza hızlı bir giriş yapmış olan pilot gözlükler artık revaçtan inmeyi planlamıyor ve daha şık bir şekli ile dikkatleri çekmeye hazırlanıyor. Özellikle kış modasında yer alan bu modeller görünümü ile insanları etkilemeye başarıyor. Bu gözlüklere sizler de sahip olarak, diğer modeller ile arasındaki farkı açık bir şekilde görebilirsiniz.

Yukarıda bazı örneklerini paylaştığımız gözlük modelleri arasında sizler de daha feminen duracak modellere öncelik verebilirsiniz. Ayrıca kendi gözlük modanızı sonbahar kış kombinleri ile birleştirebilirsiniz. Yaz aylarının yurdumuzu terk etmesiyle birlikte vücudumuzu saracak olan yeni sonbahar kış kombinlerini tamamlayacak olan bu gölük modelleri sayesinde son derece rahat edebileceğinizi ve salını salını gezebileceğinizi söyleyebiliriz. Bunu destekleyecek olan parçalardan birisinin de gözlükler olması ve kendinize özgü modelleri bulduktan sonra da sizi keyiflendirmesi oldukça pratik olacaktır.

Bu yazı 967 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir