2016 Gelin Saç Modelleri Nelerdir?-Göz Atın!

Paylaş
 

Hayatınız boyunca yalnızca bir kez yaşayacağınız muhteşem düğün geceniz de, herkesi gelinliğinizin yanı sıra saçlarınızla da büyülemek istemez misiniz? 2016 gelin saç modelleri arasında her tarza hitap eden büyüleyici modeller yer alıyor.
Günler öncesinden tüm hazırlıkları tamamlamış olmanıza rağmen son güne bırakmaya mecbur olduğunuz saçlarınızın modellerini internetten çoktan araştırmaya başladınız mı?
Öyleyse çok şanslısınız çünkü size bu yazımızda şimdiden 2016 yılının düğün sezonuna hazırlığınızı yapmanızı sağlayacak olan gelin saçı modelleri hakkında fikirler vereceğiz. 
Ancak öncelikle sizden uzun saç modellerini mi, yoksa kısa saç modellerini mi tercih etmek isteyeceğinize karar vermenizi istiyoruz.
Düğününe yakın saçınızı kestirmek istemeseniz dahi, uzun saçlarınızı kısa hale getirecek modeller bulunmaktadır.

gelinsaç1
Gelin saçı 2016 modelleri arasında uzun saçlara özgü örgüler ve tek yana alınmış iri dalgalar bulunmaktadır.
Kısa saç modellerinde ise az önce bahsettiğimiz gibi uzun saçlarınızı kısaltacak topuzlar, örgü topuzlar ve düz kütler dikkat çekmektedir.
Hangi modelin daha çok yakışacağına karar vermekte zorlanıyorsanız, yüzünüzle teninize uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz.
Ayrıca ilham olan modellerinin dışında saçlarınızı dantel duvaklar, boncuklar ve çiçekli taçlarla süsleme seçenekleriniz bulunuyor.

Bu yazı 834 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • YENİ
  • YORUM

İçinde bulunduğu yaşamın ve kendi değerinin farkında olan kadınların sitesidir. Değerinin farkında olan bir kadın ruhuyla, kültürüyle, hayata bakış açısıyla, tebessümü ile asaleti temsil eder. Kendine değer veren kadın çevresine sonsuz sevgi ve saygı duyar. Doğuştan gelen değerinizin farkına varmanız için Pembe Safir yol arkadaşınız olacaktır.

PembeSafir