2016 Duvar Kağıdı Modelleri

Paylaş
 

1990’lardan bu yana hala sevilerek tercih edilen duvar kağıtları bu yıl çok farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Duvar kağıtlarının eski yıllarda moda olmasına rağmen günümüzde yeniden popülerlik kazanmasını dekorasyon severlerin duvarlarda renk ve desenleri görmek istemelerine borçluyuz. 2016 duvar kağıdı modelleri evini yenilemek isteyenlere ve kendi tarzını en doğru şekilde yansıtmak isteyenlere farklı model seçenekleri ile eşsiz bir dekorasyon olanağı sunuyor.

Sizlerde duvarlarınızı kendi tarzınıza uygun duvar kağıtları ile süslemek, güzelleştirmek istiyorsunuz ancak bu yıl piyasadaki çeşitlilikten haberiniz yok mu? Bu konuda sizlere biraz fikir vermek amacı ile 2016 duvar kağıtları adı altında bir kaç model sunacağız.

 

Manzara Baskılı Duvar Kağıtları                     

 

Özellikle kadınlar evlerinde uzun süre zaman geçirdikleri için kendi zevklerine uygun dekorasyon çeşitleri ile evlerini güzelleştirmek ister. Uzun süre zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarımızı güzelleştirerek daha mutlu zaman geçirebileceğimiz alanlar oluşturmak en doğal hakkımız.

 

duvar-kağıdı-modelleri1

 

Sizde evinizin duvarlarında çok fazla tablo kullanmayı sevmiyorsanız, manzaralı duvar kağıtları size uygun bir duvar kağıdı modeli olabilir. Genelde bu modeli evinde renkli ve hareketli bir görüntü sevenlerin tercihi olurken, evinde doğadan bir hava katmak amacı ile de tercih edenler çok fazla bulunuyor. Manzaralı duvar kağıdını evinize uygulamaya karar verdiğiniz halde istediğiniz modeli bulamıyorsanız, istediğiniz resmi bastırabileceğinizi de unutmayın.

 

Üç Boyutlu Duvar Kağıtları

 

Ortamlarına farklı ve klasik dışında hava katmak isteyenlere en güzel model önerisi de üç boyutlu duvar kağıtları olabilir. Manzaralı duvar kağıdında olduğu gibi bu üç boyutlu olan duvar kağıtlarında da istediğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. Bu model evinize farklı bir tarz katarken evinizin daha geniş görünmesine de yardımcı olabilir.

 

duvar-kağıdı-modelleri3

 

Dijital Duvar Kağıtları

 

Özel bir teknoloji ile üretilen dijital duvar kağıtları, özel dokulu kumaşla dijital ortamda gerçekmiş gibi görünen resim olarak basılır ve oldukça farklı bir görünümü vardır. Eğer evinizin dekorasyonunda gerçeklik algısını da yakalamak isteyenlerden iseniz dijital duvar kağıdı modelleri tam da size göredir.
duvar-kağıdı-modelleri4

 

Kabartmalı Duvar Kağıdı

Dekorasyonda retro ve vintage tarzını evinde uygulamayı tercih eden dekorasyon tutkunlarına önerebileceğimiz kabartmalı duvar kağıtları, evinize zarif bir görünüm katar. Evinizde özel alanlar oluşturmak için bu yılın moda renkleri olan zeytin yeşili, toz pembe, gül kurusu gibi renkleri duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

 

duvar-kağıdı-modelleri2

 

Duvar Kağıdı Modelleri 2016 Fiyatları

 

Kendi tarzınıza uygun duvar kağıdı modeline karar verdikten sonra tabi ki bütçenize uygun olan duvar kağıdı modelleri tercih etmeniz gerekecek. Duvar kağıdı modelleri 2016 fiyatları seçeceğiniz modele göre 15 TL’ den başlayarak 2.600 TL’ye kadar  farklılık göstermektedir. İnternet ortamındaki alış veriş sitelerine veya bulunduğunuz bölgedeki duvar kağıtçılara göz atarak istediğiniz tarzı bütçenize uygun olarak bulabilirsiniz.

Bu yazı 2003 kere okundu.

Fatal error: Call to a member function populated_children() on a non-object in /home/pembesafir/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 1029